Мисия невъзможна... или смях???

  • 4 558
  • 97
Сега гледам, че в ББ влиза бременна, която ще ражда там. Мислите ли, че може да направим така, че мацката да кърми, да прочете нещо за кърменето или ... абе ще ме разберете от две думи. Ако щете ме бройте луда, странна или просто се посмейте на воля, но кажете какво мислите по въпроса? Hug
Виж целия пост
# 1
Трябва да убедиш ББ. Което за теб е нищо работа.

Асе: Новата ти мисия е да влезеш под кожата на ББ. Оттам насетне няма да е проблем да оставяме на мамето разпечатки от Библиотеката на Форума.
Виж целия пост
# 2
 Много добра идея! А дали е възможно?!
Виж целия пост
# 3
Асе, и аз това си помислих веднага щом я видях.  Grinning
Верно дайте да измислим нещо - да й пратим подарък от форума или нещо подобно.
Другият вариант е като се роди бебето да вкарат в шоуто някоя от нас  Laughing да дава напътствия. Бу например като най-голям авторитет.
Мечтая си.
Виж целия пост
# 4
Ако стане, би било супер, защото това шоу го гледат толкова много хора.
Косвено много мами ще получат напътствия за кърменето, а дано да излезе и мода - примерно кърмене на поискване "като в ББ" Simple Smile
От това по-голяма реклама на кърменето -здраве!
Пишете на Биг Брадъра!
Виж целия пост
# 5
Ассинка - консултант по кърмене на ББ.
Как звучи само  Wink

Сериозно - това наистина ще бъде добра реклама на "правата вяра". Ще стигне до много уши... и очи.
Виж целия пост
# 6
Асе, страхотна идея. Стискам палци да се реализила.
Виж целия пост
# 7
И аз съм за... Дори ще подхвърля тази идея на един от близките приятели на Ники Кънчев, който също си има бебче-основно на кърма!!!
Виж целия пост
# 8
Ами ако момичето е тези които не искат да кърмят? newsm78
Виж целия пост
# 9
   Майко мила, това истина ли е?? Хайде, успех!, дано има полза някаква от това предаване поне. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Ами ако момичето е тези които не искат да кърмят? newsm78
Край Асинка никой няма шансове да не иска да кърми. ВЕрвай ми!!! Тя може да убеди и Пепи/Пеньо да кърми.
Виж целия пост
# 11
А може за нея да е естествено да кърми... Дано! Или да не дочака този момент, т.е. да роди извън къщата.
Виж целия пост
# 12
Ами ако момичето е тези които не искат да кърмят? newsm78
Край Асинка никой няма шансове да не иска да кърми. ВЕрвай ми!!! Тя може да убеди и Пепи/Пеньо да кърми.
Да й дам тогава да обработи няколко мои познати,които са върли противници на кърменето(и до ден днешен не съм го разбрала това newsm78)но аз не успях да ги убедя и накрая като видяха че не могат да мен обработят и причислят към тяхната "секта" просто ме обявиха за неспасяем случай и спряха да говорят с мен.
но това настрана,наистина идеята е добра.Дано да се получи newsm10
Виж целия пост
# 13
Идеята е много добра и си заслужава да се опита.В крайна сметка нищо не се губи,а може само да се спечели PeaceКой ще се заеме с осъществяването?
Виж целия пост
# 14
Юруш на брадъра! Grinning Дръж се ББ, форум Кърмене те набеляза! Sunglasses
Идеята ми харесва, но и аз помислих че най вероятно тя ще е от първите които публиката ще изкара. Ще има много гласове против да се рискува да се осъществи раждане в къщата. За Даная какво чудо беше не помните ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия