От какво сте...

  • 3 431
  • 68
недоволни и какво не ви харесва там кадето живеете?Сигурно има не6та,които ви дразнят  Twisted Evil или не можете да разберете... Thinking
Тук в Испания има адски много такива и дори след толкова години тук не мога да свикна с редица не6та,а пак на колко се ядосвам...  #2gunfire
Та се питах, само тук ли е толкова неуредено и само тук ли са такива ло6и хората(не вси4ки ,де...като цяло).Анархията се вихри с пълна сила ,беззаконието е на мода ,абе въоб6те...
Виж целия пост
# 1
първото, което ми идва наум е автомобилния трафик  #Cussing out Считам, че това е бедствие, което често минава всякакви граници. Говоря за Италия.

Виж целия пост
# 2
Точно в момента си мисля, че ми липсват стоборите около българските къщи! Преди два часа минаха и ми смачкаха цветята в градинката пред къщи  #Cussing out Абе чух аз странен шум, но не обърнах внимание, гледахме филм с децата и като свърши, реших да надникна. Лошо ми стана... Още се чудя какви са тези хора и какво ги е изчовъркало от вътре, да смачкат горките цветя  newsm78  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Липсва ми европейската архитектура, ниските сгради и улиците, по който човек може да се разхожда необеспокояван от коли и светофари. Недоволна сьм от трафика и че живота тук се вьрти около колите.
Виж целия пост
# 4
Абсолютната зависимост от колата продължава да не ми харесва, но около нас иначе не може. Ето сега на едната кола пак й свети нещо и трябва да я види техник. И двамата с мъжа ми мразим да се занимаваме с коли и техници, но няма начин. В България нито имахме кола, нито ни минаваше през ума да имаме. Тази година изпитахме пак за две седмици удоволствието да нямаш кола и грижи около нея. Изобщо не ни е липсвало, децата обожаваха да се возят по такситата, да гледат през прозорците на автобусите, и да се люшкат на завоите. Така и не разбрах защо в София толкова много хора са си накупили коли, трафикът ми се стори значително по-затруднен отпреди, а паркирането по тротоарите продължава.
Виж целия пост
# 5
президента; цените на бензина при разстоянията, които трябва да минаваме ежедневно; 6-7-те месеца безспирен дъжд през зимата.
Виж целия пост
# 6
Най-много ме дразнят две неща - липсата на сифони в баните и това, че не можеш да си измиеш терасата както в БГ. Не намирам логично обяснение и за двете - ако някой знае причината, моля да ми я каже. ooooh!
Виж целия пост
# 7
Липсва ми европейската архитектура, ниските сгради и улиците, по който човек може да се разхожда необезпокояван от коли и светофари. Недоволна сьм от трафика и че живота тук се вьрти около колите.

КрисиМами пак ти казвам, ЕЛА МИ НА ГОСТИ и ще видиш, 4е вси4ко това е осъществимо Wink Grinning а пък ти си стоиш под кулата и само си ме4таеш за ниски сгради Grinning Heart Eyes

Нади като пишеш за сифони в баните се сетих, 4е ми е много 4удно и много кофти докато накарам мъжа ми да зака4и една лампа в хола, защото нямат лампи от онези дето си висят от тавана. А за трафика 4ак неискам да мисля Crazy

Няма асми под които да седне 4овек и да си пийне, я винце, я ракиика с шопска, а пък шопската една шопскаааа Crazy с безвкусни домати.

Тааа, така липсват ми доста неща, но нямам много дразнещи.
Виж целия пост
# 8
Снеговалежа и продължителния престой на снега по улиците, индийците и техните миризми - както и отглеждането им на хлебарки Sick че когато нещо трябва да свършиш по телефона минаваш през 5-ма служители и чакането ти е доста Confused скъпата бира Sad ....
Виж целия пост
# 9
И аз подкрепям момичетата от Канада. Само мога да допълня - дългото чакане за част при лекар-специалист, непризнаването на дипломите /или приравняване с много трудности/, това, че в рейса не стават /или го правят много рядко/ на бременни или майки с деца. А от една седмица така ми се пие боза, ама тук няма. Имало е преди години, но производството спряло.
Виж целия пост
# 10
липсват ми единствено приятели и близки, както и слънцето през зимата, и луната през лятото
кефи ме природата - фиорд, море, планини, плажове и ски
иначе се чувствам добре тук, като изключим пластмасовите зеленчуци и плодове
за тези, на които им липсва бозата - да напишат boza в google и ще получат много сайтове с рецепти как се прави, хич не е трудно
мъжът ми се оплаква от безбожно скъпия алкохол и цигари, ама това си е негов проблем
Виж целия пост
# 11
не мога да свикна с:
- разстоянията (по-малко от час път до работа се счита за късмет);
- това, че всички тичат в метрото  Laughing ;
- мнооооооого миризливите сирена  Laughing

Виж целия пост
# 12
Не мога да свикна с това, че трябва да планираме всичко месеци предварително.
Дори и елементарни за мен неща, като например това да отидем на театър, балет или чисто и просто да поканим приятели на вечеря.
Виж целия пост
# 13
Планирането. Както е казала Мика.
Знам, на коя дата след 3 месеца съм на концерт.
Срещите за кафе, които трябва да се планират поне няколко дни предварително....
планирането на това на кой паркинг ще паркирам колата, знам цените на всички паркинги, часовете им и тн. Не мога да я ..бодна ей така тая кола, като в София. Недоволна съм от това.
Недоволна съм, че не мога да намеря един културен гайд тип Една седмица в София
Липсата на сифони, подписвам се... необяснимо е, наистина.
Телевизора, който е фон във всяка италианска къща...
Недоволна съм от непрекъснатите реалити шоута и липсата на
едно нещо, което да ми хареса по телевизията, независимо от стотиците канали.
Не ми харесва, че италианците много се обясняват.
Празнодумци са големи.
Виж целия пост
# 14
най- вече от мудността.... Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия