положителни тестове и менструация?

  • 739
  • 2
здравейте,
ще съм благодарна за съветите ви.
1 ден преди датата на цикъла си направих тест и беше положителен. После правих тестове на самата дата и на четвъртия ден от закъснението(вчера)и всичките бяха положителни.Въпреки това вчера цикълът ми дойде и е обилен, както обикновено.
Имам ли повод за безпокойство? Тестовете, които правих бяха Уни марк ,Клиар и
Д Бест.
Виж целия пост
# 1
Щом е обилен цикъл, едва ли нещо се е задържало.Ако предположим, че е имало оплождане, но не добра имплантация или материалът е бил некачествен нещо-организма сам изхвърля всичко.Хубаво е да отидеш да те погледнат.Болки имаш ли?Следи и за лигавицата-дали ще падне цяла...
Аз имах подобен случай-закъснение и положителен тест и си ми дойде-видях и лигавицата как си падна.После ходих да ме погледнат и казаха, че хубаво съм се изчистила и го минах в графата-случва се...
Успех на теб!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Моят съвет е да отидеш на лекар. Казвам го от цялото си сърце и душа, защото в момента си патя от това че навремето съм се забавила и съм отишла по късно. Най вероятно няма да е нищо тревожно но за всеки случай отиди и говори с гинеколога си. Надявам се всичко да се оправи бързо и да си имате сладко и здраво бебче.  newsm46
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия