Купувате ли бебешки списания?

  • 2 078
  • 32
Купувате ли бебешките списания?Кое ви допада най-много и кое мислите че съдържа пълноценна информация?Или смятате ,че не си заслужават?Аз досега редувах-един месец "Мама" , един месец "Моето бебе и аз" и чат пат "9 месеца".Само че сега мисля да започна да купувам само едно,но кое?На вас кое ви харесва?
Виж целия пост
# 1
Аз купувам само "Моето бебе и аз", има много хубави статии и материали. В "9 месеца" нищо интересно не намирам, купувала съм го 2 пъти.
Виж целия пост
# 2
вече не
Виж целия пост
# 3
При първата си бременност и одглеждане на бебка преди повече от 5 год. си купувах 9 мес.Беше доста интересно списание.А с ворато ми дете не се нуждаех от списание.Всичко ми беше ясно.Така,че което и да си избереш все ще ти е от полза,а за ворото дете няма и да помислиш за списание.
Виж целия пост
# 4
Откакто родих не  Laughing
Форумите и нета са ми предостатъчно като източници на информация.
Виж целия пост
# 5
Купувам :
"Моето БЕБЕ и аз",
"Мама";
"9 месеца";
За други не се сещам.
Всеки месец различно списание ми е интересно.
Купувам ги май повече по навик, отколкото затова,че са ми много полезни. В Нет-а намирам май по-полезна информация, пък и момичетата във форума са много отзивчиви   Hug и бързо помагат
Виж целия пост
# 6
Не - интернет и хелтвизиторката са ми основните доставчици на информация Grinning
Виж целия пост
# 7
Цитат на: evpraksia
Аз купувам само "Моето бебе и аз", има много хубави статии и материали. В "9 месеца" нищо интересно не намирам, купувала съм го 2 пъти.

и аз така
Виж целия пост
# 8
"Моето бебе и аз" и " 9 месеца " ми харесват има интересни и полезни статии в тях. Не те препоръ4вам "Родители" поне на мен не ми харесва това списание. Ти прецени кое пове4е ти допада.
Виж целия пост
# 9
Вече Не  Naughty ,
има, няма да съм купила два пъти списания, докато бях бременна.
Ами 90% има само снимки на бебета.
Нямам нищо против това, но очаквах да има интересни статии.
Сега преглеждам в интернет "Моето бебе и аз", и педиатърката ни дава на всяка консултация "Бебешори", което се разпространява безплатно.
Виж целия пост
# 10
Само докато бях бременна - сп."Мама", като родих, минах на книжки  Wink
Виж целия пост
# 11
Купувам само "Моето бебе и аз" всеки месец откакто разбах, че съм бременна т.е. от 08.2003г. и сега пак го взимам.
Виж целия пост
# 12
В началото на бременноста ми се бях луднала да изкупя всички видове списания и книги, но сега вече не, навсякъде пише едно и също, 2/3 от списанията са фраш с реклами и снимков материал. Ако ми трябва качествена и изчерпателна информация се убедих, че Интернет е незаменим приятел, а форума-просто нямам думи. Тук е всичко от което имам нужда.  Моят съвет е да не си даваш парите за глупави списания. В нета има всичко по всички въпроси.
Виж целия пост
# 13
Не, имам си Нет, където има повече инфо от едно списание, например  Wink
Виж целия пост
# 14
Аз също купувам всички списания,защото всеки път прочитам по нещо интересно в тях....О и навикът си казва думата-признавам си;)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия