пасатор

  • 767
  • 10
искам да си купя пасатор от най-евтините - 15-20лв. но те са с пластмасов накрайник, а не с метален. та искам да ви питам може ли пасатор с пластмасов накрайник да се ползва за врели продукти или има опасност да се пукне или да се размирише пластмасата?
Виж целия пост
# 1
Ами моя Браун е палстмасов само ножа е метал...никакви проблеми...ама май зависи от палстмасата де  Thinking
Виж целия пост
# 2
За врели продукти си го ползвам, ама все пак гледам да не действам директно на печката. Все пак водата ври при 100грд, значи температурата и на най-горещата супе не е повече. Обаче котлона от своя страна награвя до доста повече......
Виж целия пост
# 3
И моя Браун е пластмасов и няма никакви проблеми. Hug
Виж целия пост
# 4
Моят е мулинекс и на мен само ножа е метален. Ползвам го и директно в/у печката и няма проблем.
Виж целия пост
# 5
благодаря ви, момичета   bouquet с пластмасов ще си взема щом върши работа Grinning
Виж целия пост
# 6
И моят е пластмасов на Елит от най-евтините. Проблеми няма. Колко работа ми върши покрай малкия ЕВАЛА!
Виж целия пост
# 7
Моят пасатор е на Браун - пласмасов.
Използвам го директно в горещи смеси, но последният път ми се оцвети пласмасата от домати / правих кетчуп/ и сега е бял с бледо розов оттенък. Иначе нищо му няма - работи си супер.
Виж целия пост
# 8
Аз от скоро имам пасатор с пластмасов накрайник, на Филипс, в инструкцията пише да се изчака да поизстинат продуктите и мисля да му се порадвам още преди да рискувам с горещи продукти направо върху печката
Виж целия пост
# 9
Моят е мулинекс и на мен само ножа е метален. Ползвам го и директно в/у печката и няма проблем.

Също Peace
Виж целия пост
# 10
искам да си купя пасатор от най-евтините - 15-20лв. но те са с пластмасов накрайник, а не с метален. та искам да ви питам може ли пасатор с пластмасов накрайник да се ползва за врели продукти или има опасност да се пукне или да се размирише пластмасата?


няма начин пластмасата да не се пукне от топлото - така поне стана при мен, затова сега си взех също не много скъп, но с метален накрайник, с него директно на котлона пасирамл
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия