боя + маска

  • 631
  • 8
здравейте, момичета.

моля ви за съвет/мнение по следния казус - планирам да се боядисвам в края на седмицата и се замислям дали да не добавя към боята за коса и малко съставки на домашна маска за коса - яйде, алкохол, зехтин... моля ви за съвет - удачно ли е? да не стане някоя беля с косата ми?  Thinking ...

предварително благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ами най много да не ти хване боята.
Виж целия пост
# 2
 smile3521особено ако сложиш зехтинец
Виж целия пост
# 3
струва ми се, че няма да те хване боята. по-добре си направи след това маска  Peace
Виж целия пост
# 4
благодаря, момичета
Виж целия пост
# 5
На мен в магазин Зара"ми бяха дали ампула Пантесалмина-не съм сигурна,че я написах правилно.Половината се слага в боята,а другата половина се втрива в измитата коса ,без да се изплаква.Останах много доволна и сега винаги ,когато се боядисвам си купувам и ампулата.
Виж целия пост
# 6
мисля, че може да сложиш малко от някоя купешка маска за коса
само дето не се сещам от къде пък го знам това  newsm78
Виж целия пост
# 7
На мен в магазин Зара"ми бяха дали ампула Пантесалмина-не съм сигурна,че я написах правилно.Половината се слага в боята,а другата половина се втрива в измитата коса ,без да се изплаква.Останах много доволна и сега винаги ,когато се боядисвам си купувам и ампулата.

 Peace
Виж целия пост
# 8
При всяко боядисване слагам маска в сместа- готова, не домашна. Правя го, защото има вероятност да не ми стигне боята Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия