Полудяхте ли ?????

  • 6 862
  • 208
Какво ви става бре хора ! Joy
Цялото форумско присъствие се е изсипало в темата за Биг Брадър.- Кво толкова му обсъждате, не мога да разбера? Та той е почнал едва вчера.
Никъде не пишете, само в тази тема - ама, че досадно.
 Аз ще възнегодувам, щото пък не го гледам. Смятам, че това е предаване абсолютно безсмислено и губещо време.
Има ли други като мен и ако има им предлагам да си говорим за други работи в тази тема - кво правите, как сте, що сте и изобщо всякакви вълнения, но само не свързани с ББ ! Аман ! Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Негодувам и аз!  Grinning

И използвам затишието, за да те поздравя!

Снимките ти са въздействащи и отличителни!
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря. И за двете неща Grinning
Виж целия пост
# 3
Аз не съм там Grinning
Додох да видя за какво ни дърпаш ушите - моите не горят в случая Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз не съм там Grinning
Додох да видя за какво ни дърпаш ушите - моите не горят в случая Simple Smile

Извади късмет значи Wink
Виж целия пост
# 5
Споко, и тоя цикъл ще свърши  Wink
Виж целия пост
# 6
 Peace  bouquet
Виж целия пост
# 7
Дойдох само да ме преброиш като неприсъствие там. Отивам да извикам още една такава Joy
Виж целия пост
# 8
Полудех...от либоф  Whistling
Виж целия пост
# 9
Ми добре съм, ъъъъъъ мислех да те викна на лични да си говорим за шалчета, но се окапах с кисело мляко............  та общо взето си бърша клавиатурата. А вие как сте?

    Епидемията ББ плъзна още снощи.
Виж целия пост
# 10
... кво правите, как сте, що сте и изобщо всякакви вълнения, но само не свързани с ББ ! Аман ! Mr. Green

Мисля да пия една бирица, докато измисля по какъв начин да изпълня смъртната присъда на свеки!

ДЕ ВАня, първолаци ли сте?
Виж целия пост
# 11
И аз съм тук.Баси,не можеш нищо друго да пишеш и четаеш,освен за ББ3. Crossing Arms
Виж целия пост
# 12

Я кажи, кажи Wink
Виж целия пост
# 13


Мисля да пия една бирица, докато измисля по какъв начин да изпълня смъртната присъда на свеки!



Предлагам ти бавна и мъчителна смърт.
Кови пирони в плътта и  Laughing От тия по-големите обаче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
ДЕ ВАня, първолаци ли сте?

 Ох, като ги гледам първолачетата ми се насълзяват очите от умиление. Като ги гледаш в гръб са си чанти с крака и глави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия