Алергия ли е?

  • 340
  • 4
Въпросът ми е, дали алергия може да се прояви само с обрив по дупето и никъде другаде. Беба е основно на кърма, захранихме се 6-я месец. Почти нищо не иска да яде, нямаме едно заместено кърмене, предлагам и какво ли не, но тя си стиска устата и нищо не иска да погълне. Може да се излъже малко хляб и сиренце и малко плодово мляко, но като казвам малко значи парченцето да е с размерите на монета от 1лв. С всеки изминал ден става по-зле, не знам какво да я правя. Това, което ми направи впечатление е , че на 2 пъти много яко се изприщи по дупето и то изведнъж / сменям и често памперсите и не я държа наакана / и се чудя дали е възможно да е някаква алергия? Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Доколкото зная, да, една от проявите на непоносимост към храните е обрив по дупето, и то обикновено с приблизително кръгла форма около ануса. Също съм чувала, че "злоядите" деца често имат непоносимост към храните и затова отказват твърди храни. Ще следя темата с интерес, дано се намеси някой по-компетентен. Но окончателно становище може да ти даде само алерголог.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти, сега като се замисля наистина обривите са с приблизително кръгла форма около ануса  Sad
Виж целия пост
# 3
Опитай е да проследиш кога става, след каква храна... А защо не пуснеш темата и в здравния под-форум? Също май в дир-бг има някакъв клуб "алергии" в който можеш да срещнеш хора с повече опит...
Виж целия пост
# 4
Не съм много сигурна, но мисля, че има връзка с киселото мляко Активия на Данон, но пък от плодовото нищо не и става newsm78.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия