Къде мога да си направя рекламна щампа върху тениска?

  • 1 520
  • 7
 мили майчета,трябва много спе6но да направя рекламна щампа върху 2 тениски и 2 шапки.въпроса ми е къде предлагат тази услуга, каква е цената и времето за което ще са готови.предварително ви благодаря Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 1
Ако може някой да каже, къде това се прави и в Пловдив, ще черпя Wink
Виж целия пост
# 2
Може да не е само щампа, а бродерия.  Обикновено тениските ги продават заедно с услугата, та цената варира.  Но аз говоря за 200+ бройки.
Виж целия пост
# 3
в Ориндж център на Графа
ако си зависима от цена, гледаш някоя по-евтина ' рекламна къща' и ги правиш там
Виж целия пост
# 4
А за рекламна бродерия- мъжът ми се занимава с това- прави рекламни бродерии. За да не е като реклама пиши на лични и ще ти дам линк към сайта на фирмата му.
Виж целия пост
# 5
А за рекламна бродерия- мъжът ми се занимава с това- прави рекламни бродерии. За да не е като реклама пиши на лични и ще ти дам линк към сайта на фирмата му.
Въпрос веднага:  единични бройки прави ли или само масови?
Виж целия пост
# 6
Прави и единични бройки, но излизат доста скъпо. За да се направи бродерия върху нещо се изработва специална програма с картинката, която се вкарва в бродиращата машина. Тази програма е доста скъпа и зависи от размера на бродерията (колко бода е). При по- големи поръчки (150бр и повече) е безплатна. Иначе излиза минимум 10лв. Самата бродерия не е скъпа- около 1-2 лв. Но ти прецени... За 1-2 бройки си струва повече да направиш щампа, но ако не е качествена ще ти се обели при прането. А бродерия може да се направи на всичко, което е от плат или кожа... Успех!
Виж целия пост
# 7
Виж това:
http://www.portokal.net/?affid=1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия