Спи постоянно ?

  • 1 804
  • 4
Здравейте , става въпрос за бебе на 11дни . Засега се храниме на режим , които е още от болницата на около 3 ч , режим които не аз й налагам , а просто така си се буди детето Simple Smile Притеснението ми е такова , слагам я на гърдата , почва да суче , но след около 10 максимум 15 минути заспива и няма събуждане . След 2 дни сме на първа консултация , а аз силно се притеснявам това нормално ли е постоянно да спи ? А иначе за пълненето на памперса по 2-3 пъти на ден акаме и пикаме 4-5 пъти .
Виж целия пост
# 1
Здравей! Моята майка ми е казвала, че съм била страшно поспаливо бебе, което дори забравяло и да суче. Радвай се на спокойствието, а ако си наддава, мисля че не трябва да се тревожиш! newsm10
Виж целия пост
# 2
Разбира се, че е нормално! Бебето ти е много мъничко и има нужда от много сън! Не се притеснявай, моята най-малката също спеше постоянно, дори не се будеше да яде...  10-15 минути хранене е доста добре! Hug
Виж целия пост
# 3
Първо честито бебче!  bouquetДа ти е живо и здраво имного да те радва!
Разбира се, че е нормално! Бебето ти е много мъничко и има нужда от много сън! Не се притеснявай, моята най-малката също спеше постоянно, дори не се будеше да яде...  10-15 минути хранене е доста добре! Hug

PeaceРазбира се,че е нормално при толкова мъничко бебче.Естествено е то да уморява бързо.Не се притеснявай всичко е наред. Hug
Виж целия пост
# 4
Изследвайте за жълтеница за всеки случай иначе си е нормално,изморява се дететоThinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия