Случвало ли ви се е такова нещо?

  • 331
  • 2
Забелязвам че от една седмица насам Ники яде през интервал от 4 часа през деня(тя днес навършва 4 месеца.Черпим ви  party023)а през ноща сме на интервал от два до три часа.Това нормално ли е и най-вече колко дълго продължава newsm78?
Ние сме само на кърма,детето си е много игриво и постояно усмихнато през деня,но през ноща е чудо.Иначе през деня си дремва до 4-5 пъти за по половин час.Чудя се откъде изважда тази енергия вечер newsm78 Вечер се приспиваме в 9-9:30 и до 12 спим непробудно и след това спим на пресекулки като всеки момент в който се събудим или надаваме вой или ме закача за да си играя с нея Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Май сте пообърнали леееко деня на нощ и обратно. Laughing И ние бяхме така, но като новородени. Педито ми каза да го будя по - често да суче, и да не го оставям да спи непрекъснато. Иначе през нощта ставах на луда калинка. Crazy Започнах да го занимавам повече през деня, кърмя го всеки път като промрънка, изобщо бях 100% на линия. Постепенно свикна след къпане, че се папа и после се спинка, защото колкото и да правеше опити да се хили и да ни закача, ние не реагирахме и приспивахме упорито. Flutter Е, и сега се буди 2 пъти нощем да папа, но ние си спим гушнати и в просъница  се обслужва човека. Наспиваме се и двамата и съм доволна. А на сутринта вече играем и си обръщаме максимално внимание.
С две думи "изморявай" я повече през деня, кърми по - начесто. Така няма да има много сили да "купонясва" по нощите. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Йееее ! Ние сме така от месец и свикнах вече  Crazy Ядем само през нощта, а през деня са някакви никакви поцоквания - 10тина глътки максимум (3-4 пъти така, няма едно нормално ядене). Че защо да яде през деня, като има толкова интересни неща за зяпане  Mr. Green И не ще и да спи.. 5 пъти се приспиваме и спи само 15-20 минути.. мааааксимум час, ама тогава я има 2-3 спанета я не. И продължава да дивее. А вечер е едно яденееее - на корем! Спи от 22:30-23 до към 2-3 и после като почне - през час.
Луд звяр туй мойто - цял ден беснее, цяла нощ яде. От де таз енергия  #Crazy
Предполагам, че има нещо общо със зъби, че има и сума други признаци, ама де да видим.. Ще си покаже когато му дойде времето  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия