неприятна миризма по време на бременност?

  • 9 770
  • 13
Здравейте, аз съм бременна в 25 г.с., почти от началото на бременността имам течение с непрятна миризма. Имах подобен проблем и по време на първата ми бременност. ИНтересува ме има ли някоя мама или бъдеща мама с такъв проблем.
Виж целия пост
# 1
 И аз имах такъв проблем в началото, но бързо се излекува. А, говори ли с гинеколога си?
Виж целия пост
# 2
не, всеки път забравям като отида
Виж целия пост
# 3
ти използва ли някакви лекарства за да се лекуваш
Виж целия пост
# 4
ми секрет не ти ли е вzимал ?
Виж целия пост
# 5
 Да1 Аз се лекувах с антибиотик и вагинални таблетки. Но разбира се ми ги изписа лекаря. Трябва да се консултираш и то възможно най-скоро. Тези инфекции са нормални, но трябва да се лекуват, защото могат да бъдат и опасни.
Виж целия пост
# 6
Да, отиди при гинеколога си и обясни проблема си. Междувременно надникни в темата за полижинакса - безопасен е за бременни Laughing
Виж целия пост
# 7
Аз също имах този проблем и се съмнявах за инфекция или нещо подобно, но изследванията не показаха нищо и така си изкарах бременността   Rolling Eyes
Даже акушерката ми каза, че често се случвало и било нормално  Shocked Shocked Shocked
При всички случаи трябва да се консултираш с гинеколога си  Naughty
Виж целия пост
# 8
Благодаря на всички за отговорите . По време на първата ми бременност бях в Дания а там не лекуват такива проблеми поне не и в моя случай така че го приемам за нормално. Но сега май е доста повече секрета така че ще се консултирам. Благодаря отново и лека вечер на всички.
Виж целия пост
# 9
И аз така: имам течение и неприятна миризма и вече съм в осмия месец. Не съм споделяла за миризмата на гинеколога, но тя още в началото ми каза, че увеличение на течението е нещо нормално, когато съм бременна. Преди около месец ми взеха секрет и правиха изследване и не ми показа нищо, тоест всичко си беше в рамките на нормалното. Затова се консултирай за всеки случаи, но немисля , че това е проблем.
Виж целия пост
# 10
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ОТИДИ ДА ТИ ВЗЕМАТ СЕКРЕТ Аз имам течение от началото на бременността и всеки месец док. ми взима секрет  за микробиология и до последния път ми нямаше нищо, но сега се оказа че имам бактерии и се лекувам. Тези неща не са безобидни може да имаш някаква инфекция и да предизвика проблеми..  Обикновено течение с миризма е характерно за Бактериална вагиноза и трябва да се лекува. Успех и дано да не е нещо сериозно.
Виж целия пост
# 11
и аз имах лека мирис но ми изписаха глоболи и се оправих,питай лекаря Wink
Виж целия пост
# 12
Аз имам, даже е и с цвят - жълтеникаво. Взеха ми и секрет и казаха, че било кандида. Сега го лекувам с вагинални свещички (глобули).
Виж целия пост
# 13
НЕПРЕМЕННО се консултирай с гинеколога си - с тия работи шега не бива!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия