Лоша работа/срутена сграда в София/

  • 5 250
  • 120
Някакво инфо за сградата, която се е срутила? Коя е дано да няма много жертви(((
www.dir.bg
Виж целия пост
# 1
http://www.darik.net/view.php?p=article&tid=1&id=85869
Виж целия пост
# 2
http://darik.net/view.php?p=article&tid=1&id=85869
Виж целия пост
# 3
Ужас  Cry
Виж целия пост
# 4
НеАм думи ooooh!
Виж целия пост
# 5
не разбирам празна сграда ли е било???
Виж целия пост
# 6
Току що казаха по Нова ТВ, че се е срутила стара къща, загинали са на място две жени, които са били в кола, преминаваща покрай сградата, две дечица също са загинали по непотвърдена информация, децата са минавали също покрай сградата.Ужас!
Защо не разрушават от общината тези стари и опасни сгради?
Горките жени и деца! Sad
Виж целия пост
# 7
Съобщиха за две загинали жени, докато са пътували с автомобила си и две деца по непотвърдена информация!
Виж целия пост
# 8
Малееее, ужас Cry
Виж целия пост
# 9
Съобщиха за 2 жени в кола и 2 деца в района.
Всички са вече или там или на път за там. Скоро ще има по-пълно инфо  Cry
Виж целия пост
# 10
Руми, повторих те без да искам!

Извини ме!

Страшно е, дъщеря ми гледаше с мен и не спира да пита как, какво, може ли и нашата къща да падне...
Виж целия пост
# 11
Руми, повторих те без да искам!

Извини ме!

Страшно е, дъщеря ми гледаше с мен и не спира да пита как, какво, може ли и нашата къща да падне...
Писали сме горе-долу едновременно, добре, че сина ми беше в неговата си стая.Гушни я малката и я успокой, че това няма да се случи с вашата къща.Прегърни я, цункай я, миличката.Много мъчно ми стана.
Виж целия пост
# 12
Горките момичета Cry
Виж целия пост
# 13
Ох, може да не съм права, но..... пише, че в сградата са извършвали ремонт. Може и да е от онези ремонти при които се махат носещи стени, колони, префасонират се апартаменти на магазини. Понякога си мисля, че едно по-стабилно земетресение ще натръшка половината град.
Жалко за загиналите Cry
Виж целия пост
# 14
Ужас, днес минах от там, имам сметка в банката отсреща, взех си пощата и след това пресякох улицата за да си купя вода от будката на ъгъла на падналата сграда...А докато БАТА беше там съм влизала винаги, даже днес се спрях да погледна какво правят вътре  Shocked....От тия порутени сгради с издълбани магазини друго не може да се очаква. Горките хора, бог да ги прости!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия