Мнението ви за количките PLAY и BEBE CONFORT?

  • 3 167
  • 36
Харесват ли ви, ползвали ли сте такива и заслужават ли си цената?
Виж целия пост
# 1
Аз съм с модела Лола на Bebe confort.Зимния кош го ползвам ве4е 5 месец.Не знам какво има в дюше4ето отдолу, но наистина когато е студеновремето,гръб4ето на детето е топло.Може би е някаква материя която затопля.Покривалото за вятър също върши работа.От 1 седмица сме с лятното кош4е,мислех 4е ще му е неудобно, защото е свикнал в другото да е само легнал, ама явно много добре се 4увстваше, щом беше ухилен през цялото време а и спа 1 4ас непробудно.Единственото, което мисля 4е не трябваше да вземаме е 4ерупката.Като беше съвсем малък, седеше много сгънат в нея и го сложихме 1 път само в нея.А сега ве4е кат е малко по-стабилен пък му е леко тясна ве4е, нищо 4е ги дават до 1 година 4е могат да се ползват.
Като цяло много съм доволна от коли4ката,нямам забележки досега
Виж целия пост
# 2
И ние сме с Loola. Количката е супер   bouquet!
Виж целия пост
# 3
И ние сме с Бебеконфорт Карт, много удобна количка, Гаро спи в нея все още, нищо че е на година и осем месеца, кошът- летния е много широк и комфортен.
Виж целия пост
# 4
Аз леко в страни от питането, но да кажа  Laughing Ние сме със стол за кола ан Плей и трябва да ти кажа, че това е най смислената ми покупка като се замисля. На всичко друго което съм купувала в последствие намирам кусури, но исках да кажа де че столчесто си заслужава всеки лев от 400-те  дадени за него  Peace
Дано съм била полезна   bouquet
Виж целия пост
# 5
 baba_mravka ако не те затруднява дай няколко снимки на тази количка-летен ,зимен вариант и "черупката"..
Виж целия пост
# 6
Всичко за Дариа беше Плей/Прада - количката, кошницата, чантата.

Сега и стола й за кола е Плей и както се каза по-горе заслужава си всеки лев /нашия обаче май беше 500  newsm78 може и да бъркам/.

Специално кошницата е най-добрата възможна, защото е единствената толкова голяма, удобна и с падащ гръб.
Виж целия пост
# 7
А може ли снимки на Плей Прада?
Виж целия пост
# 8
Не съм притежателка на нито една от двете фирми,но съм влюбена в дизайна и цветовете,особено на Плея.
Виж целия пост
# 9
Snimki ne moga da priloja, no goi gledah v MALECHKO.
Виж целия пост
# 10
Ние не сме с количка,но сме с кошче за кола на бебе конфорт и съм много доволна
Виж целия пост
# 11
ОООООООО да, всеки лев си заслужава!
Аз съм с LOLLA на Bebe Confort , верно в този кош е рай и аз ако мога да легна вътре Laughing

SISOLITA Фактически имаш една основа ( колелата ) върху която закачваш  зимния кош,  или лятната количка или черупката ( това е столчето за кола )! http://www.bebeconfort.com/
Аз си я купих от Малечко. Удобното при LOLLA е че всичко се разкачва за 5 секунди, сгъваш колелата за 1 секунда и си готов!
Аз обикалям по цял ден , и като трябва да изкача стъпалата ( на поликлиниката например )хващам за дръжките  зимния кош в едната ръка, чантата на рамо и колелата в сгънато положение в другата ръка и хайде по стълбите... а мои приятелки се мъчат и ходят с някой ,за да им помага... аз съм като фурия... Коша ползвах за люлка ( дъното е обло )!!!

         
 


Аз прекалих майче, ноооооо много си обичам LOLLA  и това е! Laughing
Виж целия пост
# 12
миналата седмица купихме най-новия модел на летните- VIT от малечко и направо нямам думи....................мерцедеса на количките!!!!
Виж целия пост
# 13
Колко пари я взе ( ако не е тайна Grinning  )и имаш ли снимка?
Виж целия пост
# 14
А може ли снимки на Плей Прада?
Ето как изглеждат столчетата - това са десените на Прада (и за колички и за шезлонги).  Hug

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия