Раждане-колко пари дадохте?

  • 2 278
  • 22
Хайде ако има раждали на Хирургиите(Пещерска-ВМИ),моля пишете колко дадохте на доктора(ката) за да родите при него(я)?Знам че не правят уговорки за пари но все пак ги взимат.Просто искам да знам горе-долу колко взимат?
Виж целия пост
# 1
Ами колкото им дадеш - толкова  ще вземат.
А ако не им дадеш -няма  да вземат.
Не знам защо се продължава с доброволното даване на пари,
а после лекарите -корумпирани и т.н.
Виж целия пост
# 2
На нас никой не ни е искал пари съпругат ми по свое желание е дал парички(малко повече от 150 лв.) но не съжаляваме ни най малко защото аз си вях при тази гинеколожка през бременноста и много исках тя да ме изражда -и слава богу така и стана и съм страшно доволна от нея.Така че колкото и пари да и бяхме дали нямяше да стигат за вниманието което положи за мен newsm51
Виж целия пост
# 3
Защо трябва да се дават пари, особено ако не искаш.И двата пъти не съм давала нито лев Peace Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Питай в болницата, в която ще раждаш. Почти всички АГ клиники вече имат тарифи за заплащането на специалист по желание, упойки и прочие екстри. Ако няма да ангажираш точно определен доктор, не трябва нищо да ти искат.
Виж целия пост
# 5
Питай в болницата, в която ще раждаш.Ако няма да ангажираш точно определен доктор, не трябва нищо да ти искат.
Съгласна съм.
По въпроса-пари не съм давала,нито са ми искали.
Виж целия пост
# 6
Раждах планово секцио- не са ми искали и не дадох, само почерпка но тя е задължителна. Peace
Леко раждане Hug
Виж целия пост
# 7
Попитах лекаря колко ще ми струва - отговора бе колкото е тарифата на болницата за " избор на лекар" - така се води - 500лв. Плати ги моя мъж на касата и готово, не съжалявам.
Родих в "Св.София" , със секцио.
Виж целия пост
# 8
Защо трябва да се дават пари, особено ако не искаш.И двата пъти не съм давала нито лев Peace Heart Eyes
Така си е.И аз не съм плащала за раждането.
Виж целия пост
# 9
Аз също съм против плащането на ръка, по този начин ние ги правим корумпирани и вместо да си гледат хуманната професия, която доброволно са си избрали, те те гледат в ръцете или правят гнусни изнудвачески намеци, като търговци в момент, когато майката трябва да е спокойна или да се радва на щастливия миг. #2gunfire
Виж целия пост
# 10
Раждах планово секцио в Света София. Платих 500 лв, срещу документ+ 75 на вечер за Вип стая.
Виж целия пост
# 11
Ами колкото им дадеш - толкова  ще вземат.
А ако не им дадеш -няма  да вземат.
Не знам защо се продължава с доброволното даване на пари,
а после лекарите -корумпирани и т.н.

Напълно съгласна  Peace
Виж целия пост
# 12
аз не съм дала нито един лев.,
Виж целия пост
# 13
Платих си епидуралната упойка и хапчето за предизвикване на раждане.Екип/лекар/акушерка не съм наемала,за което не съжалявам нито за миг.В Шейново.
Виж целия пост
# 14
Раждах в Света София 950лв, на ръка на доктора, секцио по желание Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия