течение при момиченце

  • 912
  • 5
Здравейте майчета,помогнете ми със съвет:дъщеря ми от снощи е със течение/светло жълто/,вечерта я измих и и сложих бели гащи-на сутринта пак имаше изцапано по гащите.Не мирише,не е като кора,а като изцапано.Притесних се,звъннах на лекарката ни,тя каза че е замърсяване,да я мия с лайка и хлебна сода или да и купя триклобактер за мазане.Не трябва ли да и се пуснат изследвания или поне да я погледне лекарката и???Детето е на 2.10 месеца и от началото на септември е на градина.Тази сутрин говорих с учителките в градината и те ми казаха че няма как да помагат на децата да ги бършат-те трябвало сами да се оправят.Ужасена съм,след като ги помолих да ми съдействат,защото имаме течение.Е,отказаха с усмивка-не им влизало в задълженията.
Виж целия пост
# 1
Посъветвай се с детски гениколог.
Виж целия пост
# 2
Посъветвай се с детски гениколог.
Peace
Виж целия пост
# 3
ами добре е да се посъветваш с гинеколог,иначе на нас при гъбички ни дадоха фунгостатин за мазане-същия,който е за гъбички и афти при бебета в устата,или аналога му-нистатин бъркан с нещо в аптека
обаче може да са много неща-инфекция,гъбички,замърсяване,чуждо тяло и т.н.,можеш да ползваш сода разтворена във вода,смрадлика,триклобактер за измиване за облекчаване,ако не помогнат след няколко дни,непременно изследване!успех и бързо оправяне!
Виж целия пост
# 4
Спокойно, не се притеснявай.Ние имахме такова течение след прекарано вирусна инфекция - хрема със зелени сополи.Продължи около 3 седмици, нашата докторка ни каза да правим ванички с калиев перманганат(трябва добре да се разтвори, че изгаря кожата) или със смрадлика.После ходихме в Майчин дом , в поликлиниката , на първия етаж има кабинет по детска гинекология , при този доктор http://www.med.primasoft.bg/favorites/personal_pages/d-r_sirakov.htm и той ми обясни че след силна хрема се получава, каза да изчакаме седмица и след това да правим изследване, но оздравяхме и не правихме изследване.Ходихме с направление, но ни накараха да си платим, не разбрах защо, но ми беше притеснено и тогава не се замислих newsm78
Бързо оздравяване на вас!
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви момичета за бързия отговор.Вчера през деня нямаше нищо.Тази сутрин беше много малко-колкото капка.Правим промивки.Благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия