БисИри и правописни истории 4

  • 28 119
  • 602
Хайде, народе! Хич не се и надявам тази тема да е последна  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
БисИри ли ? Grinning  Ето един мой, аз бях похвалила веднъж в една подобна тема.

В смс- и, изпратени от мен към бившия ми приятел, съм писала такова нещо, и то 2 пъти съм го написала:
' Здравей, Ебчо',  а съм искала да напиша 'Бебчо', защото такива ни бяха обръщенията. И той ми го чете после и се хили, аз не вярвах, че съм го написала, но като видях запазения смс Embarassed  Явно в бързината съм изяла някоя буква, и то два пъти, ама честно, не е било нарочно.
Виж целия пост
# 2
белеШка
Виж целия пост
# 3
 "Фонтаментала","крокодилка"- познайте какво означава.Аз в първия момент не успях да си го преведа.
Виж целия пост
# 4
Първото да не е фонтанела   newsm78
Виж целия пост
# 5
нали ще му се изличи
Авторката има пред вид "проличи"
Ето ме и мен в новата темаааа.
Виж целия пост
# 6
"Фонтаментала","крокодилка"- познайте какво означава.Аз в първия момент не успях да си го преведа.


Първото сигурно е "фундаментална", а второто-как какво-крокодил от женски пол Thinking
Виж целия пост
# 7
чар стон

Говорим за панталон.
Виж целия пост
# 8
"Фонтаментала","крокодилка"- познайте какво означава.Аз в първия момент не успях да си го преведа.


Първото сигурно е "фундаментална", а второто-как какво-крокодил от женски пол Thinking

А може би е "проходилка"?  newsm78
Виж целия пост
# 9
 Grinning Дъщеря ми като мъничка си искаше "крокодилката" да си играе с нея. А мястото до шофьора, било място на "алигатора", та баба й обикновено беше "алигатор".  Laughing
Виж целия пост
# 10
Да си поправиш правописната грешка в заглавието. Пише се 'историйWhistling
Виж целия пост
# 11
Да си поправиш правописната грешка в заглавието. Пише се 'историйWhistling
правописТни историй Peace
Виж целия пост
# 12
Най-доброто: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=128162.0
Виж целия пост
# 13
РаСпалки - надпис на табелка пред фирма, продаваща дървен материал.
Виж целия пост
# 14
дълак , не можах да повярвам, че някой ще напише така дълъг  Shocked Shocked Shocked
кела, вместо кила/килограми/

 newsm11

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия