Откъде мога да купя глюкомер?

  • 5 440
  • 6
Здравейте,
Майка ми има висока захар и често ходи да си прави профил. Реших да й купя глюкомер, но влязох в няколко аптеки и ми казаха, че не се продават. Може би не съм уцелила аптеката.
Моля, който е запознат да ми каже откъде мога да купя глюкомер?
Виж целия пост
# 1
На ул. Позитано /зад GOODIS/ в София има специализирана аптека за диабет. Там има най-голямо разнообразие, както и консумативи.
Виж целия пост
# 2
Здравей,
фирма "Пламен Коев-КАК" на бул. Скобелев 10 е вносител на глюкомерите One Touch. Tелефона им е 953 03 30. Фирма "Ливеда" е вносител на IME. Tелефона е 865 51 52. Аз съм диабетичка от 26 години и съм използвала тези двата, затова ги знам.
По-доволна съм от първия, той мисля, че е немски (е предполагам, че пак в Китай ги правят). IME-то е корейски и опитно установих, че не дава много точни резултати, но понеже аз съм го получила от ЗК си го ползвам, иначе ако искам мога да си купя тест лентички и за първия.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 4
Не си купувай IME в никакъв случай-голямо менте е.Отиди с/у 7-ма поликлиника до Ц.гара на ъгъла на Опълченска и М.Луиза има аптека,,Адонис".Там ще те консултират компетентно и любезно.
Виж целия пост
# 5
Здравей,
фирма "Пламен Коев-КАК" на бул. Скобелев 10 е вносител на глюкомерите One Touch. Tелефона им е 953 03 30. Фирма "Ливеда" е вносител на IME. Tелефона е 865 51 52. Аз съм диабетичка от 26 години и съм използвала тези двата, затова ги знам.
По-доволна съм от първия, той мисля, че е немски (е предполагам, че пак в Китай ги правят). IME-то е корейски и опитно установих, че не дава много точни резултати, но понеже аз съм го получила от ЗК си го ползвам, иначе ако искам мога да си купя тест лентички и за първия.
имам един вапрос: Някой може ли да ми каже откде да си купя батерия за глюкомерите One Touch!!!Много ще съм благодарен!
Виж целия пост
# 6
В аптеки Ремедиум  продават глюкомери и тест-ленти.
Има доста вносители на глюкомери - Анка внасят японски -GlucocardTM II Data (използвали сме такъв и съм доволна), Марвена -ул."АСЕН ЗЛАТАРОВ "№ 10 тел. 43 52 25;9441855  внасят Глюкотренд, в момента използваме Елит на Байер Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия