познавате ли? (д-р Владимиров)

  • 1 590
  • 20
Здравейте на всички. Дали някой познава д-р Владимиров от "Център по репродуктивна медицина и оплождане ин витро София". Дали някоя от вас е успяла да забременее там? Аз бях там, но не се получи. Но продължавам да им имам доверие въпреки, че стана голяма беля. Само ми се ще да знам малко повече. Благодаря и приятен ден на всички.
Виж целия пост
# 1
За мое щастие не ми се е налагало да посещавам подобни лекари.

Искрено ти желая успех! Горе главата - ще успеете!  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз не разбрах за кое точно искаш да знаеш повече?
Виж целия пост
# 3
Аз не разбрах за кое точно искаш да знаеш повече?
За д-р Владимиров
Виж целия пост
# 4
www.ivf.bg
Виж целия пост
# 5
Благодаря, но това съм го чела. Даже и ин витро правих там, но не стана. Направих абцес,защото се оказа, че в едната тръба съм имала някаква течност. Ще ми се пак да ходя там, но вече се страхувам. За това искам да знам дали някой е успял там.
Виж целия пост
# 6
Ами аз ходя там заради други неща, но определено не смятам да си сменям лекаря. Имам пълно доверие на д-р Владимиров.
Виж целия пост
# 7
Ами аз ходя там заради други неща, но определено не смятам да си сменям лекаря. Имам пълно доверие на д-р Владимиров.
Благодаря много. Надявам се всичко да е наред и накрая да се усмихваме. Успех.
Виж целия пост
# 8


   Аз имам 3 неуспешни инсеминации при него, но не мисля че той е виновен. Не смятам да го сменям. Много е внимателен, добър специалист е. 
Виж целия пост
# 9
 Peace добър  специалист е
Виж целия пост
# 10


   Аз имам 3 неуспешни инсеминации при него, но не мисля че той е виновен. Не смятам да го сменям. Много е внимателен, добър специалист е. 
Наистина целия екип е невероятен и благодаря
Виж целия пост
# 11
Виж във форумита на www.zachatie.org. Там пишат много негови пациентки и се чуват само хубави работи.
Непременно оправете течността в тръбите, с нея няма как да се получи, дори и с инвитро. Имаше специална тема в Зачатие, форум "Асистирани репродуктивни методи...", в която момичета коментираха хидросалпингса. Порови се там. И успех!
Виж целия пост
# 12
И мой лекар е. Имам му доверие Grinning
Виж целия пост
# 13
Виж във форумита на www.zachatie.org. Там пишат много негови пациентки и се чуват само хубави работи.
Непременно оправете течността в тръбите, с нея няма как да се получи, дори и с инвитро. Имаше специална тема в Зачатие, форум "Асистирани репродуктивни методи...", в която момичета коментираха хидросалпингса. Порови се там. И успех!
Благодаря ти. Само че, тази течност вече я махнаха, ама заедно с тръбата за съжаление. Или знам ли - не е жалко защото пък като ме отвориха се разбра, че имам ендометриоза. И така всичко е супер яко - само грижи.
Виж целия пост
# 14
Преди инвитрото задължително се маха хидросалпингс /каквато е била твоята течност/ и се лекува ендометриоза /ако има, разбира се/. Ако това не се направи, инвитрото ще е неуспешно. Правилно си постъпила, на прав път си. Не се притеснявай. Сега излекувайте ендометриозата и давай смело напред!
Колкото до отстранената тръба - и това не трябва да те притеснява, защото така ти се намалява рискът от извънматочна /понякога се получава при инвитро/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия