Кой трябва да ми издаде болничния по майчинство?

  • 551
  • 8
На 13.10.06 трябва да излезна в майчинство.Кой трябва да ми издаде болничния за 45 дни?Гинеколога ми при който ходя на консултация или от фирмата в която работя?
Виж целия пост
# 1
Гинекологът! Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря за бързия отговор!
Виж целия пост
# 3
Както ти е казала Филип@ болничните за тези 45 дни преди термин се издават от гинекогола, който ти наблюдава бременността. А останалите 90 дни след раждането се издават от личния лекар, при когото ще запишеш бебенцето, живот и здраве!
Успех!
Виж целия пост
# 4
Както ти е казала Филип@ болничните за тези 45 дни преди термин се издават от гинекогола, който ти наблюдава бременността. А останалите 90 дни след раждането се издават от личния лекар, при когото ще запишеш бебенцето, живот и здраве!
Успех!

Първият болничен, 45 дни преди термина се издава от наблюдаващият те гинеколог. Следващите 42 дни - от болничното заведение, където ще родиш, а остатъка от педиатъра.
От 2007 г. дните в болничен са 315  Peace

Самият болничен лист се представя на работодателя.
Виж целия пост
# 5
Този болничен лист се издава от лекаря, който ти следи бременността и се предоставя на работодателя.
Виж целия пост
# 6
Както ти е казала Филип@ болничните за тези 45 дни преди термин се издават от гинекогола, който ти наблюдава бременността. А останалите 90 дни след раждането се издават от личния лекар, при когото ще запишеш бебенцето, живот и здраве!
Успех!

Първият болничен, 45 дни преди термина се издава от наблюдаващият те гинеколог. Следващите 42 дни - от болничното заведение, където ще родиш, а остатъка от педиатъра.
От 2007 г. дните в болничен са 315  Peace
Самият болничен лист се представя на работодателя.

Съжалявам за неточността. Embarassed Явно съм забравила за болничния, който се издава от родилното, а иначе не съм много запозната с новите промени.   bouquet
Виж целия пост
# 7
Момичетата са ти отговорили точно, но аз само да вметна, че и аз излизам в 45-дневен болничен на 13.10., т.е. терминът ни е един и същ! Ако искаш, заповядай в ноемврийската темичка  Hug
Виж целия пост
# 8
Както ти е казала Филип@ болничните за тези 45 дни преди термин се издават от гинекогола, който ти наблюдава бременността. А останалите 90 дни след раждането се издават от личния лекар, при когото ще запишеш бебенцето, живот и здраве!
Успех!

Първият болничен, 45 дни преди термина се издава от наблюдаващият те гинеколог. Следващите 42 дни - от болничното заведение, където ще родиш, а остатъка от педиатъра.
От 2007 г. дните в болничен са 315  Peace

Самият болничен лист се представя на работодателя.
Peace
Тъй тъй имате късмета да ви хванат новостите Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия