Слънчеви очила-откъде

  • 1 524
  • 9
Мили дами  Grinning бихте ли ме посъветвали откъде да си купя хубави слънчеви очила. По цял ден съм на работа, нямам обедна почивка и затова нямам време за обиколки по магазините. Бих искала някакви прилични очила за около 200 лв. От София съм.

Сигурна съм, че ще успеете да ми помогнете Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 1
В оптиката на Алабин, малко след светофара на Макдоналдс, само че от другата страна. Има разнообразие и добри намаления в момента. На Витошка май я има същата оптика, като се върви от НДК към цУм се пада от лявата страна някъде по средата, имат голяма витрина там също има попадения в намалени модели.
Виж целия пост
# 2
Ако искаш очила които не са само аксесоар ти препоръчвам да си вземеш на Полароид. Имат фирмено магазинче на Сан Стефано и със сигурност в момента има %намаление.
Виж целия пост
# 3
Ако искаш очила които не са само аксесоар ти препоръчвам да си вземеш на Полароид. Имат фирмено магазинче на Сан Стефано и със сигурност в момента има %намаление.

И мен ме интересува. Laughing А къде по-точно се намира магазина на Сан Стефано?
Виж целия пост
# 4
На Сан стефано не зная кой номер е, но Полароид имат фирмен магазин и на Патриарха - посока от витошка към Васил Левски, до Нотариата:)
Виж целия пост
# 5
И аз бих препоръчала Полароид, много съм доволна от тях...Аз имам големи проблеми със слънчевите очила по принцип, защото все нещо ми става от тях, я ще ми се насълзяват очите, я ще ми пари на очите...а от Полароид-а съм много доволна!
Виж целия пост
# 6
В оптиката на Алабин, малко след светофара на Макдоналдс, само че от другата страна. Има разнообразие и добри намаления в момента. На Витошка май я има същата оптика, като се върви от НДК към цУм се пада от лявата страна някъде по средата, имат голяма витрина там също има попадения в намалени модели.
Ох,откога го чакам намалението там-значи вече го има,така ли? Wink
Виж целия пост
# 7
В оптиката на Алабин, малко след светофара на Макдоналдс, само че от другата страна. Има разнообразие и добри намаления в момента. На Витошка май я има същата оптика, като се върви от НДК към цУм се пада от лявата страна някъде по средата, имат голяма витрина там също има попадения в намалени модели.
Ох,откога го чакам намалението там-значи вече го има,така ли? Wink
Ами, ти побързай че то вече някой модели даже са свършили вече Wink
Виж целия пост
# 8
В оптиката на Алабин, малко след светофара на Макдоналдс, само че от другата страна. Има разнообразие и добри намаления в момента. На Витошка май я има същата оптика, като се върви от НДК към цУм се пада от лявата страна някъде по средата, имат голяма витрина там също има попадения в намалени модели.
Ох,откога го чакам намалението там-значи вече го има,така ли? Wink
Ами, ти побързай че то вече някой модели даже са свършили вече Wink
Оф,ще се изям от яд:(((
Как не знаех по-рано.
Утре заминавам-и чак след седмица ще съм тук....
Виж целия пост
# 9
Ако искаш добри слънчеви очила си купи поляризирани и то на фирма, която прави САМО слънчеви очила, а не на някоя модна марка, която продава като аксесоар слънчеви очила, правени в Китай. И задължително със сертификат и гаранция. Аз съм доволна от Полароид. Добри очила са, имат голямо разнообразие от модели, поляризирани са (проверено) и струват не повече от 80 лв. и то най-новата им колекция. Нашите очила всичките са от магазинчето на Патриарха (след Нотариата), малко след Дънкин Донатс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия