Относно детските

  • 867
  • 13
Въпросът ми е от кога се получават детските - от датата на възникване на правото /раждането/ или от момента на подаване на молбата в Социални грижи.
Виж целия пост
# 1
След  подаване на молбата в Социални грижи започваш да получаваш детски надбавки.
Виж целия пост
# 2
След  подаване на молбата в Социални грижи започваш да получаваш детски надбавки.
Peace
Виж целия пост
# 3
Губят се, аз така загубих един месец.
Виж целия пост
# 4
Въпросът ми е от кога се получават детските - от датата на възникване на правото /раждането/ или от момента на подаване на молбата в Социални грижи.
Детските се изплащат на майката през месеца, следващ месеца, за който се дължат на майката.
Изисква се брутен доход за последните 12 месеца.
И да ако молбата не бъде подадена на време детските се губят за месеците за които си имала право ,но не си подала молба.
Виж целия пост
# 5
Благодаря за отговорите  на всички:bouquet:, ще гледам да се класирам в този  месец с молбата.
Виж целия пост
# 6
Въпросът ми е от кога се получават детските - от датата на възникване на правото /раждането/ или от момента на подаване на молбата в Социални грижи.
Детските се изплащат на майката през месеца, следващ месеца, за който се дължат на майката.
Изисква се брутен доход за последните 12 месеца.
И да ако молбата не бъде подадена на време детските се губят за месеците за които си имала право ,но не си подала молба.

следи си датата за ново подаване на молба от заповедта на социалните, за да не губиш многото пари , които ни  дават
Виж целия пост
# 7
След  подаване на молбата в Социални грижи започваш да получаваш детски надбавки.
точно така Peace
Виж целия пост
# 8
Губят се, аз така загубих един месец.


Аз вече година и половина Confused
Виж целия пост
# 9
Аз вече година и половина Confused

Защо? Заради доходите ли?
Иначе детски се полагат от месеца след раждането.
Виж целия пост
# 10
Здравейте, бихте ли ми казали какви са изискванията за получаването им? Благодаря предварително Grinning
Виж целия пост
# 11
Доколкото си спомням / аз вече не получавам - богата съм Crossing Arms.../ - доход под 200 лв. на член от семейството.Представяше се бележка за доходите на двамата родители за 6 месеца назад...мисля,че още няма промени.
Виж целия пост
# 12
Доход до 200 лв. на член от семейството за година назад.
Виж целия пост
# 13
Благодаря Ви за отговорите Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия