Къдрене на коса

  • 2 252
  • 6
Наумила съм си да се накъдря, но не ситно, а доста едро. Само, че не знам как и къде да го направя без да изглеждам като лелка. Имам дълга права кестенява коса. Дайте съвети от какво зависи добре накъдрената коса.
Виж целия пост
# 1
Наумила съм си да се накъдря, но не ситно, а доста едро. Само, че не знам как и къде да го направя без да изглеждам като лелка. Имам дълга права кестенява коса. Дайте съвети от какво зависи добре накъдрената коса.
От добрият коафьор  Peace разбира се
Виж целия пост
# 2
Моята коса също е дълга и са ме къдрили не на ролки, а на нещо като маркучета, с диаметър около 1-2 см. Косата става на вълни и не е овча прическата. Другият вариант е на спирали, но не съм пробвала.
Помисли пак, преди да я накъдриш на студено- доста трудно се поддържа дълга къдрена коса. Реше се само на мокро, изисква редовно маски и подхранване. За да я среша, всяка сутрин я пръсках с пулверизатор, слагах й балсам без отмиване или специално масло за къдрена коса и излизах полумокра на работа, от което си докарах синузит. Не е хубаво и да се суши със сешоар, защото косата се пресушава и се развалят вълните- става като метла.
Но ако все пак си решила- добрата фризьорка ще се справи!
Виж целия пост
# 3
Ако говориш за студено къдрене, наистина много трябва да се внимава с къдренето, можеш да си навлечеш големи неприятности върху главата  Confused

Виж целия пост
# 4
  Защо не пробваш в домашни условия-с лепящи ролки-студеното къдрене много изтощава косата Confused
Виж целия пост
# 5
И аз да се вмъкна в темата, че и мен ме вълнува. Crazy
С дълга права коса почти до кръста съм. Много обичам да я правя на големи букли от средата на долу / така, че да заприлича като изкуствените на фолк певиците Laughing/, но е много жива косата ми и дори и да я пръскам после с разни фиксатори след няма и час се връща в старото положение права с едва забележими чупки. Та някой къдрил ли се е на фризьор трайно или въобще ако някои може да даде някакви снимки сайтове с такива работи. Макар че и аз не смея да се дам на някой фризьор да не излезя после без коса. И какви ролки сега има, с които да става готини къдрици и как да ги фиксирам хич не знам. Embarassed
Виж целия пост
# 6
Моята коса също е дълга и са ме къдрили не на ролки, а на нещо като маркучета, с диаметър около 1-2 см. Косата става на вълни и не е овча прическата. Другият вариант е на спирали, но не съм пробвала.
Помисли пак, преди да я накъдриш на студено- доста трудно се поддържа дълга къдрена коса. Реше се само на мокро, изисква редовно маски и подхранване. За да я среша, всяка сутрин я пръсках с пулверизатор, слагах й балсам без отмиване или специално масло за къдрена коса и излизах полумокра на работа, от което си докарах синузит. Не е хубаво и да се суши със сешоар, защото косата се пресушава и се развалят вълните- става като метла.
Но ако все пак си решила- добрата фризьорка ще се справи!
А някои цял живот така живеем Mr. Green
Извинявам се, че се намесих в темата, май не мога да помогна особено за жалост Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия