С какво да прикривам сенките под очите?

  • 1 195
  • 16
С какво да прикривам сенките под очите?.......и мога ли да се отърва от тях
Виж целия пост
# 1
С какво да прикривам сенките под очите?.......и мога ли да се отърва от тях
За прикриване - ясно, макиаж, но за премахване - трябва да знаеш какви са причините първо...поне според мен Peace
Виж целия пост
# 2

За прикриване - ясно, макиаж, но за премахване - трябва да знаеш какви са причините първо...поне според мен Peace
[/quote]

 Peace Съгласна съм Peace
Виж целия пост
# 3
Ако са от умора, торбички черен чай вършат чудеса... иначе, коректор  Sick
Виж целия пост
# 4
От години ползвам течен коректор на Лореал и съм много доволна. Преди години използвах сух коректор, но от него оставаха следи по гънките под очите и си личеше, а течния стои много естествено и никой не разбира че ползваш нещо. Свежият вид е гарантиран, а в комбинация с фон дьо тен е направо страхотен. А как да ги премахнеш не знам, пробвала съм какви ли не начини, но нищо не помогна затова ги прикривам успешно.
Виж целия пост
# 5
Много добре действат на очите пакетчета от черен чай или лайка охладени във фризера или хладилника, аз за околоочите ползвам едно кремче на Лореал Visible Results, което прикрива леко.
Виж целия пост
# 6
С   коректор.
Виж целия пост
# 7
Преди време една приятелка ползваше някакъв успокояващ, изглаждащ крем за под очи. Комбинираше го с коректор за очната зона. Продуктите бяха на Есте Лаудер.
Казваше, че има страхотен ефект.
Виж целия пост
# 8
За козметично прикриване ако говорим бих ти препоръчала зелен коректор, аз лично съм много доволна. Продават го в магазините от веригата Бонжур Peace
Виж целия пост
# 9
Зелен?  #Crazy
Неподготвена ли се изказах?
Виж целия пост
# 10
Зелен е, да:) Водят го коректор с цвят мента, естествено на кожата не стои зелен. Точно за сенки и за червени петна по кожата е. Вгледай се в очите на някоя по-нагримирана моделка и забележи как и стои едно такова по-странно светло около очите именно заради този коректор е.
Виж целия пост
# 11
Най-добре не да ги прикриваме, ами да ги елиминираме изцяло, като се наспиваме Wink, ако не се дължат на друга причина де.
Виж целия пост
# 12
Чувала съм , че може да се дължат на бъбречни броблеми..........иди на лекар........в тази логика много вода, чайове, плодове.........движение
Виж целия пост
# 13
И аз имам сенки под очите, от как се помня. Просто там кожата ми е тънка като пегамент, направо прозрачна и страшно чувствителна. Козметично я прикривам с фон дьо тен.
Виж целия пост
# 14
Май единственото решение са различните коректори. Е, най-добре е да се реши проблемът по някакъв начин, но не винаги е възможно.
Аз самата имам тъмни сенки под очите откакто се помня - чак ми прозират кръвоносните съдове. Мисля, че наистина при някои от нас там просто кожата е много тънка и прозрачна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия