Компютърни игри

  • 787
  • 11
Кои са ви любимите компютърни игри?
На мен напоследък не ми остава време, но преди играех много.
Кои са сега актуалните игри?
Виж целия пост
# 1
Честно казано, не знам кои са най-актуалните игри в момента. Аз малко ретро го раздавам...  Grinning
Моите фаворити са "Diablo", "GTA" - най-вече "Vice City" и "Civilization"...
Виж целия пост
# 2
Аз съм фен повече на конзолите. Последният семеен хит е "Lego Star Wars II" за PS2.
Жестока игричка, много забавна, следва плътно историята на сагата, всички персонажи са като направени от Лего,световете, корабите и пр. С много готино чувство за хумор е, примерно Хан Соло и Люк заварват двама от "лошите" войници  да се къпят в джакузи.  Joy А принцеса Леа е страшно сладка като Лего човече.  Laughing
Виж целия пост
# 3
Скоро не съм играла. Харесвах Heroes, Diablo, Transport Tycoon... Зарязах и другите си хобита- гоблените, цветята, акваристиката, фитнеса... Сигурно е ред на форумите (всъщност от известно време само тук пиша) newsm78
Виж целия пост
# 4
Лелеееее... преди 5-6годони умирах за Heroes..... седях деноношно  Sick
На сегашното ми ПЦ, няма инсталирана нито една игричка, смятам че е загуба на време, което определено мога да прекарам с бебка, вместо да вися пред компа Peace
Виж целия пост
# 5
Аз имам чувството, че и на 60 пак ще си играя игрички...
В момента играя Yu-Gi-Oh и Zeus, и GTA - Vice City.
Виж целия пост
# 6
SERIOUS SAM
Виж целия пост
# 7
С две ръце за Сиберия 1 и 2... не че съм играла други но тази игра яко ме зариби PeaceИ от доста време търся нещо подобно но... все не попадам на подходяща. Ако някой даде идейка-няма да е лошо  bouquet
Виж целия пост
# 8
В последните години хич не съм фен на компютърните игрички, все си намирам някакво друго полезно занимание...(май съм остаряла вече   Sick), но още си спомням как преди няколко години играех с кеф Диабло ден и нощ  Joy
Виж целия пост
# 9
Изиграла съм NOX със всичките герой. Доста време прекарах пред компа. Joy hahaha

След това играх Battle Mages, която също много ми харесваше. Преди време си купихме и Battle Mages 2, но от форумстване нямам време кога да се занимавам да я играя. ooooh! Joy hahaha
Виж целия пост
# 10
Кои са ви любимите компютърни игри?
Star Control II
Dune
Dune II
X-Wing
Privateer
OMF 2097
MoO II
MoM

Кои са сега актуалните игри?
WoW.
Виж целия пост
# 11
С две ръце за Сиберия 1 и 2... не че съм играла други но тази игра яко ме зариби PeaceИ от доста време търся нещо подобно но... все не попадам на подходяща. Ако някой даде идейка-няма да е лошо  bouquet
Щом ти харесват куестове пробвай StillLife - уникална атмосфера, има БГ субтитри ... думи нямам  bouquet
Иначе Oblivion ми е фаворита за тази година - само дето нямам време  Cry
Да не забравя и Принца на Персия (и трите части са много добри)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия