Как да избегнем стриите

  • 2 665
  • 10
Мили момичета , бременна съм в 12г.с. и вече трябва да започна да използвам крем против стрии , но незнам какъв да си купя . Искам нещо ефикасно, моята кожа е склонна към образуването на стрии Cry. Ще ви бъда много благодарна ако ми препоръчате нещо което действа.
Много ви благодаря предварително!!!!
Виж целия пост
# 1
  Наистина е до кожа Thinking-някои са по-склонни към появата на стрии,други-не толкова....Има много мазила Thinking-аз ползвам само маслото на Икаров-в края на 7 месец съм и нямам стрии/дано се размина и до края Praynig/ Peace
Виж целия пост
# 2
До кожа е Peace!Ползвала съм крема на Виши,но милото ми коремче е като бродерия.Качих 30 кг. Mr. Green.Пожелавам ти да те пропусне тази екстра Peace!
Леко бременеене!
Виж целия пост
# 3
Натиска се бутонче "Търсене", пише се думичката "стрии" и излизат 22 страници.

Търсачката е за това, не за красота.

Виж целия пост
# 4
Според мен, няма начин да се избегнат стриите. Мои близки се мазаха през цялата бременност с най-специални мазила (за корем, за гърди - отделно и т.н) и пак имат стрии.
Аз нямам кьорава стрия, а се мажех, както винаги след баня, с обикновен боди милк.
Чела съм, че по-дъртите (като мен - тогава на 28 години) бременни, обикновено нямат стрии. Може и да е заради това.  newsm78
Сега, като съм още по-дърта, се надявам пак да ме подминат.  Whistling
Виж целия пост
# 5
Аз пробвах какво ли не включително много скъпи кремове и бабени мазила като зехтин и свинска мас и пак ми излязоха стрий на гърдите. Наскоро една позната ми каза да се мажа обилно с крем Здраве сутрин и вечер и да не свалям сутиена по цял ден и може би ще помогне. Червените черти започнаха да затихват, а на коремчето и дупето нямам.
Виж целия пост
# 6
Аз не съм раждала още, но от едно напълняване и отслабване, сега имам стрии по краката. Гадно е. Не се махат,нали  Rolling Eyes е, преживява се и с тях, ама... Thinking
Виж целия пост
# 7
освен с мазилата - поне като не помагат не вредят, с излишното качване на килограми.
аз се тъпках като прасе и то с неща които не помагат ни то на мен нито на бебето-баници,пици,хлябове,козунаци... не бе ядене не бе чудо! качих поради тази причина 17 килограма и родих едно коте 3.имах малък корем, за сметка на дупе,паласки и крака,които сега са нашарени Cry
Виж целия пост
# 8
аз се мазах също с икаров е нещо неподейства и започнах с свинска мас ми казаха и имаше ефект сега само на гърдите имам но това неможе да се избегне  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Чела съм, че по-дъртите (като мен - тогава на 28 години) бременни, обикновено нямат стрии. Може и да е заради това.  newsm78
И аз нямам, ама не знаех, че може да е от това Simple Smile
Иначе се мажех с крема на Дева, хубав е Peace
Виж целия пост
# 10
Василисаааа, страхотна новина  Hug 


Леко бременеене!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия