Възглавничка за спане настарани

  • 857
  • 17
Здравейте мами,
От доста време се чудя на възглавничките за спане настрани за бебчовците. Видях, че такова чудо се предлага в Данет. Дали има полза от него или не?Някоя от Вас ползвала ли е такава възглавничка или се справяте с подръчни материали?
На мен все ми се струва, че ако не го подпра бебока , като се появи едва ли ще се задържи сам в позиция на една страна, но пък може и да бъркам де.
Виж целия пост
# 1
Здравейте мами,
От доста време се чудя на възглавничките за спане настрани за бебчовците. Видях, че такова чудо се предлага в Данет. Дали има полза от него или не?Някоя от Вас ползвала ли е такава възглавничка или се справяте с подръчни материали?
На мен все ми се струва, че ако не го подпра бебока , като се появи едва ли ще се задържи сам в позиция на една страна, но пък може и да бъркам де.
Аз използвх одеалце, завито на руло, но тогава бе зима Peace
Виж целия пост
# 2
Здравейте мами,
От доста време се чудя на възглавничките за спане настрани за бебчовците. Видях, че такова чудо се предлага в Данет. Дали има полза от него или не?Някоя от Вас ползвала ли е такава възглавничка или се справяте с подръчни материали?
На мен все ми се струва, че ако не го подпра бебока , като се появи едва ли ще се задържи сам в позиция на една страна, но пък може и да бъркам де.
Аз използвх одеалце, завито на руло, но тогава бе зима Peace
И аз ползвах одеалце навито на руло-беше лято,но мисля ,че и възглавничката и одеалцето еднакво затоплят
Виж целия пост
# 3
Аз купих такава възглавничка, но от VIP Baby. Не мога да кажа, че съм очарована. Вярно, тя струва 9 лв., а не 30 лв. като на CHICCO. Със същия успех може да използваш навито на руло одеалце или пелена, с която да го подпираш на гръбчето.Само, че към втория месец и половина вече нищо не помага. Моят син ги избутва още веднага и изобщо не го спират да си полегне по гръб, защото вече има доста повече сила.
Виж целия пост
# 4
Да, ползвам такава възглавничка и досега.Върши ми страхотна работа.Подпирам бебо да е обърната на една страна.Но тя вече почна много да се върти и сутрин я намирам в кракати й.
Виж целия пост
# 5
И аз много се чудих дали да купя но в крайна сметка си я спестих, Моя приятелка има и и върши същата работа като на мен обикновенна възглавница. Моят съвет е по добре да си спестиш парите  Peace
Виж целия пост
# 6
Според мен това е от 'глезотийките', създадени за улеснение за мамите - можеш да я заместиш като ползваш подръчни материали, но пък ако я имаш - не се занимаваш с 'труд и творчество'  Laughing
Прецени си сама кой вариант предпочиташ...
А пък ако има кой да те пита 'Какво искате за подарък?', точно такива глезотийки са най-подходящи (особено ако си имаш вече абсолютно всичко, без което наистина не може) - това са неща дето ти не би дала специално пари, но пък ако ти го подарят - добре ти е дошло... така си мисля де Grinning
Виж целия пост
# 7
и аz имах 2 от по 7/8 лева и ми бяха супер удобни  Peace пак бих си купила
Виж целия пост
# 8
Според мен това е от 'глезотийките', създадени за улеснение за мамите - можеш да я заместиш като ползваш подръчни материали, но пък ако я имаш - не се занимаваш с 'труд и творчество'  Laughing
Прецени си сама кой вариант предпочиташ...
А пък ако има кой да те пита 'Какво искате за подарък?', точно такива глезотийки са най-подходящи (особено ако си имаш вече абсолютно всичко, без което наистина не може) - това са неща дето ти не би дала специално пари, но пък ако ти го подарят - добре ти е дошло... така си мисля де Grinning
Peace напълно съм съгласна
Виж целия пост
# 9
Аз също използвах навито на руло одеалце.
Виж целия пост
# 10
Първо ползвах навито на руло одеалце, после купих и възглавничките....на  две седмици на сина му трябваха 15 минути усилия и пак си полягваше по гръб, както му беше най- удобно / съпроводено с много пъшкане и напъване/.Бях се видяла в чудо. Но той се роди едър и му беше сравнително лесно да елиминира всякакви такива препятствия към комфорта....
Виж целия пост
# 11
Безмислено е да даваш пари за подобно нещо  Stop. Пък ако ще и 2 лв да струва.
Виж целия пост
# 12
Аз пък си купих такава възглавничка от Premaman и съм много доволна.От едната страна има меченце, с което впоследствие детето да си играе и да си чеше зъбките(направено е от такава материя).Но, определено ще я ползваш много малко,така че спокойно може да използваш и навито одеало.Върши същата работа.
Виж целия пост
# 13
аз пък въобще не съм я ползвала.
Виж целия пост
# 14
Ползвам навито на руло одеалце, но и аз се чудех дали да не взема възглавничка. Всичките ми приятелки ме посъветваха да не купувам, защото няма смисъл.  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия