стриите ми намаляха

  • 883
  • 11
ми това е много съм 6тастлива и исках да го споделя с вас  Hug
Виж целия пост
# 1
Нещо специално ли прави?
Аз нямам почти, обаче ми е любопитно Grinning
Виж целия пост
# 2
Ми сподели как го постигна това де Hug и честито Wink
Виж целия пост
# 3
Браво!Айде сподели с какво ги бориш.
Виж целия пост
# 4
от месец се мажа с едно маzило на ив ро6е, което не е zа стрии, но ми е подарък и тъй като нямам стар4ески петна, zа които всъ6тност е крема, ре6их да го мажа на стриите  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
http://www.yves-rocher.de/shop_app/app_DE/jms.jsp?_JMS_FLOW_ID_= … &page=product

това е въпросния крем, сори 4е е на немски  Embarassed
Виж целия пост
# 6


Добрей ве , само 36 евро zа 40 мл. (намалено от 60 Е Crazy), бах мааа му и кремче  Rolling Eyes... обаче щом твърдиш, че при вече появили се стрии има ефект...хм  newsm78 може да се zамисли човек  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
нали каzах подарък ми е, ина4е не бих си правила толкова скъпи експерименти  Rolling Eyes сега да не си го купи някой и да ме обвинява, 4е не му действа  Crazy просто трябва6е не6то да го направя и ре6их, 4е нямам какво да губя
Виж целия пост
# 8
Ха честито! Peace
Виж целия пост
# 9
ми това е много съм 6тастлива и исках да го споделя с вас  Hug

Браво!  bouquet
Виж целия пост
# 10
Мчи бравос щом тъй думаш,макар че аз продължавам да твърдя,че няма още мазало,което да бори стриите,само лазер му е майката,а аз по шкембето както съм се напраскала май само дране ще ми помогне. Sad
Виж целия пост
# 11
ми не са иz4еzнали, но не а толкова дълбоки като преди. все о6те се надявам, 4е удърдното маzане 6те доведе до иz4еzване  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия