Възпалено гърло и кърмене!

  • 3 281
  • 6
Мили мами наскоро изкарах онзи вирус с настинката , обезводняването и силната хрема.Справих се с всичко това за няколко дни без бебето  да страда от липса на кърма обаче ми остана проблема с гърлото , в което сякаш някой е изсипал метални стружки -леле какво описание дадох  Embarassed пресипнало е и горещи чайове , хомеожен и хомеовокс не помагат.
Можете ли вие да ми дадете съвет за лекарство , което ви е помогнало.Страх ме е че нямам сливици и всичко много бързо отива към горките ми дробове - за справка преди 10-тина години и пневмония изкарах  Shocked
Благодаря на всички ви предварително.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Вили, бих ти препоръчала Тантум-верде бонбони за смучене, които на мен ми помогнаха, но днес разбрах, че ментата пречи на лактацията. Та сега и аз не знам.
Виж целия пост
# 2
Преди 10-тина дни и аз прекарах подобен грип. Проблема с гърлото реших с драстични мерки от моята младост - навремето майка ми ми мажеше сливиците със сода бикарбонат. Това направих и аз. Разтрих ги здраво, скъсах се да се давя и да драйфам, но само с 2 намазвания болката изчезна. Не е приятно, но не съм фен на каквито и да е лекарства.
Успех!
Виж целия пост
# 3
Много ви благодаря момичета.  bouquetСнощи като пуснах поста и беж в аптеката за Стрепсилс и си викам - абе как не се сетих по-рано ами пускам постинги д ми се чудят на акъла толкова е елементарно но.... изненада в аптеката четем че Стрепсилс не може...и аз  Tired после се сетих за доктор Тайс ама те пък със салвия следователно не стават.Накрая аптекарката намери едни таблетки за смучене Прополики малко на гръцки звучат и ми даде от тях.Май има ефект .Естествен продукт са и няма противопоказания.Дано и аз да съм помогнала с инфо на някой както вие на мен.  bouquet
Виж целия пост
# 4
Има едни таблетки zа смучене Isla с исладски лишей, обикновенно трябва да се поръчат от чужбинско, но са страхотно ефикасни и нямат никакви алергопричиняващи съставки.
Виж целия пост
# 5
Имаш ли кашлица?
Прави си дълбока гаргара, например с Тантум верде, Септадин, или други подобни, а може и с топла подсолена вода, в която има и малко сода. Имаш ли температура? Не е зле да те види джипито все пак  Peace Иначе Проповит С, Исламуус са добри за смучене.
Виж целия пост
# 6
През първите 3-4 месеца след като родих, много често ми се случваше да ме боли гърло. И най-чисто и ефикасно при мен беше Спрей за гърло с прополис и смрадлика. Много съм доволна, а гърлото ми минаваше за 1 ден Peace
Поздрави Grinning

П.П. Накрая започнах да пия витамини и гърлото спря да се разболява
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия