Има ли в Пловдив частна детска ясла?

  • 697
  • 12
Уважаеми мами от Пловдив,
Има ли частни Детски ясли в Пловдив? Или някъде,където да приемат детето ми без чакане и без проблеми. Детето ми е на 1г 10 мес. и ми се наложи изведнъж да го давам на ясла.Досега и не съм си го помисляла,но скоро започнах работа,а бабата на която досега разчитах, така ме ядосва, че не издържам повече.А и той има нужда от детски колектив-така ще му е по-добре.А колко ще ми струва лукса частна ясла.Моля ви помогнете ми.
Виж целия пост
# 1
В Пловдив частна ясла за съжаление няма.
Виж целия пост
# 2
И аз не сьм чувала такова нещо.

Що не вземем да направим една такава Wink
Виж целия пост
# 3
Аз щях да пускам малкия на ясла от 1 ноември, но се отказах в крайна сметка. Не знам дали ще може да заемете неговото място, защото вероятно има и други деца, които са подали молби и чакат, но може да се пита директорката.

Яслата се намира до ВХВП, мисля че беше 18-та.
Виж целия пост
# 4
Алтернативата ти е да пуснеш връзки и да си го вкараш в ясла по твой избор.
Много трудно, но не и невъзможно.
Виж целия пост
# 5
и аз търся частна детска ясла защото след една година чакане откакто съм подала молба ми отговарят че не могат да вземат детето ми- нямало места,но уви май наистина няма такова заведение.В София има няколко сигурно колкото всичките детски ясли в Пловдив но ние не сме София
Виж целия пост
# 6
И аз бих го записала в частна, макар че напролет ще е в държавна. Но няма, което ми е много чудно, защото Пловдив все пак не е някакъв забутан град...
Виж целия пост
# 7
Мисля, че в частна детска градина 'Дъга от мечти' взимат и по-малки дечица - намерете телефона (нета, 144) и питайте. Таксата беше около 150-180 за месец.
Виж целия пост
# 8
и аз не съм чувала за такава ясла... Whistling ooooh!
Виж целия пост
# 9
Аз защо си мисля, че има или е градина  newsm78 ето тук
Намира се в блок, малко след първото колелото на Панаира, обаче как и беше името

Сега проучих:това е частна детска градина Джой, можеш да се обадиш и да попиташ дали приемат и малчовци
бул. "Цар Борис ІІІ Обединител" 20,
тел.: 032/ 95 15 15

 
Виж целия пост
# 10
Съвсем наскоро чух от една мама за частна градина, таксата която ми каза беше от порядъка 300лв. месечно! Не запомних къде обаче Embarassed
Виж целия пост
# 11
някой (но кой?  ooooh!) наскоро ми говореше за ясла,но от рода на тези-съвсем малките, в които се гледат около 5 дечица в апартамент. даже си спомням,че тогава не повярвах,защото не бях сигурна дали са ги разрешили този тип забавачници.
ще си напрегна мозъка тази вечер, дано се сетя.
Виж целия пост
# 12
Мисля, че в частна детска градина 'Дъга от мечти' взимат и по-малки дечица - намерете телефона (нета, 144) и питайте. Таксата беше около 150-180 за месец.
Била е 150-180,
аз чух за такса в порядъка на 300 лв.
Но само чух, не от първо лице, така че не гарантирам за достоверност.

Преди три години не взимат никъде.
Проверена информация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия