Кога се вкарва домата?

  • 1 150
  • 17
Чела съм, че заради киселините, които предизвиква домата се вкарва доста късно в менюто на бебо, обаче незнам кога.А и като гледам, на повечето пюрета с домати пише над 4-ри месеца newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз лично дадох домат, когато стана на 10 месеца. Чела съм, че се препоръчна пресен домат да се даде на навършени 9 месеца.
Виж целия пост
# 2
След навършени 8 месеца, заради високото съдържание на хистамин в него  Peace

Започва се с топлинно обработен домат  Peace

Виж целия пост
# 3
Давала съм доматено пюре от кухнята ни още на 5месечна възраст. На дъщеря ми й беше любимо. не съм следвала схеми на "вкарване" на зеленчуци Whistling
Виж целия пост
# 4
Аз дадох след навършени 6 месеца, от пюре. Домашен, топлинно обработен след 8-ия.
Виж целия пост
# 5
Аз от 4 месец, сварен заедно с другите зеленчуци ...и айде на пюрето!
Виж целия пост
# 6
В пюре- от шестия месец. Топлинно обработен- 7-8. Суров- това лято, значи след 1 годинка.
Виж целия пост
# 7
От 6-тия месец от пюре, на 8 месеца топлинно обработен в манджичките от кухнята, пресен на 1г.8м дадох за сефте
Виж целия пост
# 8
 Joy Joy Joy Joy
какво заглавие.........отговарям- за предпочитане през устата, обелен нарязан , след 8- мия месец
Виж целия пост
# 9
Аз от 4 месец, сварен заедно с другите зеленчуци ...и айде на пюрето!
newsm26
Виж целия пост
# 10
Аз давам купешко пюре с домати.
Виж целия пост
# 11
До сега не съм " вкарвала"  суров домат.  Crazy  Давам купешки пюрета, които съдържат домат.
Виж целия пост
# 12
след пилето.от днес.. Laughing ами "ганчев" мисли за нас нпосредствено преди петия месец ядем пилешко пюре със домати и картофи...греша ли нещо?
Виж целия пост
# 13
Готвен-откакто мина на нашата храна-малко преди годинка.Суров не яде още-близва го мръщи се и толкова.
Виж целия пост
# 14
след пилето.от днес.. Laughing ами "ганчев" мисли за нас нпосредствено преди петия месец ядем пилешко пюре със домати и картофи...греша ли нещо?

Еххеее, браво на вас, на 4 месеца и яде детето пилешко. Май ви е рано, не го гледам Ганчев аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия