Кошара за сън- с цип или без..

  • 1 946
  • 28
   Мами, моля да ми дадете съвет! Тези от вас, които ползвате кошари за сън и за игра..Важно ли  е да има цип, за да може детето като порасне да излиза само?? Колебая се между ТСМ\цип\, Кенгуро\без цип\ . За ЧИКО нямам информация...
Виж целия пост
# 1
Мойта е без цип.на нито една от споменатите марки,не е Чиполино и Бертони.Без цип и аз съм доволна,иначе нямаше да има умиряване на едно място,за да заспи
Виж целия пост
# 2
моята е чиполино с цип и съм доволна от нея
Виж целия пост
# 3
Чиполино с цип - свежи цветове, 2 нива, повивалник ,stabilna e, удобна е, новите модели са много хубави. Препоръчвам я горещо - не е мръднала след баткото, сега ще я ползваме с бебето.
Виж целия пост
# 4
май без цип е по-добре,според мен...
Виж целия пост
# 5
Аз си взех нарочно кошара с цип. Когато баткото беше на година и 1/2 отидохме на море. Той все още не можеше да спи в обикновенно легло - падаше. Опитахме го да го ограждаме със столове, но той падна между столовете и леглото. Накрая ни дадоха една кошара за игра без цип. Ние го приспивахме към 20-21 и слизахме долу, за да се видим с приятели. Когато се будеше започваше да реве, защото беше сам и не можеше да излезне. Ако кошарата имаше цип щеше да излезне сам и да дойде при нас. Все пак дете на година и 1/2 ходи доста добре, за да слезне 1 етаж в къща.
Много объркано го обясних - но от опит смятам, че ако ще я ползвате за по-голямо дете - е по-добре да има цип. Ципа се отваря само от едната страна - т.е. само вие можете да я отворите.
Виж целия пост
# 6
трябва да ти кажа ,че моята ми е много удобна като има цип,сега докато спи на горното ниво я ползвам отдолу да си държа памперси ,хавлии и др. Peace
Виж целия пост
# 7
   Ох, мами безценен е съвета ви...Благодаря! И аз си представям, че живот и здраве порастналото бебе, ще решава и само да излезе от време на време..А ако няма цип, ще прави опити да прескача и т.н. Пък и е вярно, че мога да слагам в пространството под второто ниво разни неща ....
Виж целия пост
# 8
Нашата е на Бертони с цип и  е много удобна Peace
Виж целия пост
# 9
Ние купихме без цип, но бабата и дядото взеха с цип за у тях, и трябва да си призная, чес цип е много по-удобно. Когато иска да спи, направо си отива в кошарата и заспива. забавлява се и да влиза и излиза оттам.
Виж целия пост
# 10
 с цип - предимствта вече са ти ги казали
Виж целия пост
# 11
Още един глас за ципа  Peace
Виж целия пост
# 12
Мишенце, откъде намерихте Чиполино със свежи цветове? Тези, които съм видяла досега са много ужасни, а също искам да е с цип.

Иначе моя приятелка, която ползва кошара без цип, горещо ми препоръча да си взема с цип от съображения за сигурност.
Виж целия пост
# 13
   Мишенце, има впредвид Чиполино - тези които и ние познаваме - наистина пъстри, свежи са, но ме притеснява, това че не са качествено ушити..едни конци висят и т.н. Иначе като идея са добри- имат и джоб, и цип, повивалник, играчки..Обаче сега като се заглеждам и ХАУК ме кефят, но не съм ги виждала на "живо"..Те май са немски..
Виж целия пост
# 14
Ми тия кошарки на Чиполино, които аз съм виждала, въобще не са пъстри и свежи - цветовете им са като за стари баби. Затова и попитах къде ги тези веселите  newsm78 Явно ще трябва повечко да пообиколя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия