ЛЕКО КЪРВЕНЕ!

  • 823
  • 12
Здравейте !От скоро и аз съм вече във клуба не само като наблюдател. В 6 г.с съм но от известно време имам едно ръждиво-червеникаво течение, не е силно колкото да ми зацапа белюто.Нямам болки.Бях на лекар 3 дни след като го получих, казах му, прегледаха ме на ултразвук и ми изписаха витамини! Случвало ли се и на други кандидат мами или да търся бързо и друг специалист!
Виж целия пост
# 1
е се шашкай, това си съвсем нормално в началото.
би трябвало да спре скоро.
или поне това е моето мнение.
и на мен ми се случи в началото, но беше много слабо и за малко.
хайде лека бременност.
Виж целия пост
# 2
На мен ми се случи в началото. Аз имах и болки, подобни на менструалните. Пих доста дълго време дуфастон, нош-па и бях в болнични за 2 седмици. Мен да питаш отиди и на друг лекар.
Виж целия пост
# 3
   Аз бях така в 7г.с.! Гледаха ме на ехограф и имах хематом и леко отлепване на плодния сак! Една седмица бях в болницата на инжекции Но Шпа, пих и Утрогестан до края на 13г.с. и витамини! В продължение на един месец след това трябваше да лежа и да ставам само до тоалетна!
    Според мен потърси и друго мнение за да не съжаляваш после  Peace! Понякога се случва да се появи леко кървене около датата на цикъла, което да не е свързано с някакви проблеми, но не винаги е така! На твое място бих отишла при друг лекар!
   Стискам палци да нямаш проблеми  Praynig!
Виж целия пост
# 4
Не се стряскай. Аз бях с контракции до 12 г.с. Пиех магнерот, нош-па, утрогестан и витамини. Направи си консултация и с друг лекар. И най- вече лежане.   bouquet
Виж целия пост
# 5
  Аз бях така в 7г.с.! Гледаха ме на ехограф и имах хематом и леко отлепване на плодния сак! Една седмица бях в болницата на инжекции Но Шпа, пих и Утрогестан до края на 13г.с. и витамини! В продължение на един месец след това трябваше да лежа и да ставам само до тоалетна!
    Според мен потърси и друго мнение за да не съжаляваш после  Peace! Понякога се случва да се появи леко кървене около датата на цикъла, което да не е свързано с някакви проблеми, но не винаги е така! На твое място бих отишла при друг лекар!
   Стискам палци да нямаш проблеми  Praynig!
newsm10
Виж целия пост
# 6
всякакво кървене е опасно през бременността и трябва да отидеш на лекар веднага
Виж целия пост
# 7
На твое място бих потърсила мнението и на друг специалист!
Виж целия пост
# 8
отивай на друг лекар колкото може по-бързо (ако можеш, поразпитай за по-добър специалист, защото някои просто претупват), за да знаеш каква е причината и да знаеш какво трябва да правиш. Това с витамините ми се струва точно като претупване... Всяко кървене по време на бременност трябва да се взема под внимание. Може да е нещо съвсем безобидно, но ако не е, по-добре да се презастраховаш и знаеш какво да направиш, за да имаш успешна бременност. Желая ти успех! И спокойно!
Виж целия пост
# 9
 Консултирай се с лекар! Не се доверявай на приказки от рода 'това е нормално"! Успех!
Виж целия пост
# 10
Отивай на друг лекар, или този да ти даде ясно обяснение за причината на кървенето
Виж целия пост
# 11
Консултирай се веднага с лекар.Не искам да те плаша,но аз започнах със същото течение,после получих кървене и за нещастие бременноста ми приключи в петия месец.Дано при теб всичко да е наред и да протече нормално.
Виж целия пост
# 12
аз имах леко кървене в 9-та седмица и ми изписаха утрогестан нещата се оправиха и резултата е на лице  Wink, но потърси наистина друг лекар да ти изпише нещо друго освен витамини
не се шашкай всичко ще се оправи
леко бременеене  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия