Патладжан /син домат/ от кога?

  • 3 627
  • 10
Момичета от каква възраст може да се дава син домат?

До сега не съм давала на Злати, но дали вече може!!?? Thinking
Виж целия пост
# 1
Четох някъде, че май само до годинката не се дава  newsm78
Виж целия пост
# 2
Патладжана не е ли трудно смилаем за малко дете  newsm78. Аз лично още не мога да го ям - веднага ме заболява стомаха. Абе защо не го поотложиш още малко за всеки случай  Wink
Виж целия пост
# 3
От никаква  Peace

Патладжанът не само, че е трудно смилаем, ами и няма нищо, ама нищо полезно в него, натоварва изключително много и е вреден за черния дроб и сама си направи сметка - това е единственият зеленчук, който животните не ядат  Tired

Виж целия пост
# 4
след годинка и половина ни каза педито Peace
Виж целия пост
# 5
Ами,понеже вече сме на обща храна,понякога слагам в манджите патладжан.Онзи ден,например,правих пълнени чушки и сложих малко в плънката.Не съм забелязала да има някакво раздразнение или нещо друго,но все пак внимавам да не яде много.
Като отделна храна не бих му дала Naughty
Виж целия пост
# 6
Не е ял още.
Е, слу4вало се е да опита от нещо, в което има много зелен4уци, влю4ително и малко патладжан. В общи линии, откак е минал на обща храна, патладжан по4ти не купувам.
Виж целия пост
# 7
аз съм давала патладжан вече- от 11мес. възраст някъде- обелен и сготвен в домашен гювеч
Виж целия пост
# 8
Не съм давала още Rolling Eyes
но аз и изобщо не го купувам де, не го долюбваме патладжана вкъщи  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Не бих го предложила на децата си,а и ние не го ядем.Но ако вие обичате ,може би обелен и нарязан на парченца с малко сол,за да си пусне горчивката преди готвене.
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви момичета!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия