яслата до Фантастико в Хаджи Димитър...

  • 465
  • 4
Здравейте... Някой да знае нещо за тази ясла? Всякаква информация е добре дошла... В темата закована по-горе никой не е писал отдавна и няма мнения, явно тук има по-голяма вероятност да ме забележите...  Hug
Виж целия пост
# 1
Криско тръгва там на ясла от понеделник. Ще добия вчепетления в последствие и ще пиша.Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ок , да ми кажеш и коя група е, може да се запознаем, Яна вероятно ще тръгне от следващият понеделник-вторник, тя е на 2г и3м и досега ходеше в Плевен на ясла... Направо ми е мъка, толкова съм доволна от досегашната и ми се струва, че няма да и е лесно и ще плачка, не знам... Много се радвам, че ми отговори, писах на лични и на Мечо Пух, тя май също живее в Хаджито, нещо никой не пише в темата за квартала и затова май ще пиша на повечето на лични, пък който ми отговори....   bouquet  Деси
Виж целия пост
# 3
Ние вече сме големи, но посещавахме точно тази ясла, по късно и градината до нея. Аз лично нямам оплакване, напротив бях много доволна, детето също. Е, вече зависи при кои сестри и лели ще попаднете,защото не ги познавам всички, но като цяло яслата е добра.
Добре дошла в квартала  bouquet

Двора им е близо до пътя, видях, че това те интересува.
Всеки ден ги извеждат.
Готвят на място.
Виж целия пост
# 4
Да, дворчето е близо до пътя, но има едни мн високи огради до колокото си спомням... Особено на градината в близост - май бяха едни мн високи жълти... Абе то няма как да няма мн изпарения от автомобилите, ама да не е съвсем директно поне... Мерси и на теб!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия