Колко често миете главичките на бебетата си?

  • 2 207
  • 80
И със какво,аз ползвам на бюбхен душ гела.
Виж целия пост
# 1
До преди месец миех главата на дъщеря ми всеки ден и така от как се е родила, но от как захладня започнах през ден. Аз също ползвам душ гела им и съм много доволна. Редувам го с детския шампоан пак на Бюбхен 2в1 кайсия, понеже имаме много къдрици които трудно се разресват.
Виж целия пост
# 2
До една година всеки ден. Ползвам сапуна на Пенатен.
Виж целия пост
# 3
Всеки ден я мия със същия душ-гел на Бюбхен.Много съм доволна от него. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
с шампоан я мия на седмицата 2 пъти (през 3-4 дена). Иначе с водичка, всяка вечер!
Виж целия пост
# 5
мия косата й всяка вечер. В началото и до скоро само с Мустела, но откакто косата й стана по-дълга и доста се накъдри, използвам Клораан и балсам на Клоран с ленено семе за лесно разресване и честа употреба.. Този шампоан редувам с един друг, който не помня как се казваше, пак за същото приложение. Беше доста скъп и ако няма ефект - няма да повторя. Опредлено разресването е проблем при нас, защото изобщо не дава.
Виж целия пост
# 6
Аз я мия всяка вечер с шампоан на Нивея или сапун Джонсън. Каквото ми е под ръка, това ползвам.

То не че ние имаме много коса де...  Simple SmileНо предпочитам всяка вечер.
Виж целия пост
# 7
[През вечер!Ползвам A-derma козметик :peace/color]
Виж целия пост
# 8
всеки ден със сапун на чико
Виж целия пост
# 9
През ден с шампоан на Джонсан,лятото я миех всеки ден
Виж целия пост
# 10
Съвсем до скоро (почти 2г)-всяка вечер.С шампоан.Откакто захладня-през вечер.
Виж целия пост
# 11
Всяка вечер,но вече е хладно и ще почвам през ден.
Виж целия пост
# 12
До към 7-8ми месец я миех всяка вечер. След това през вечер и от скоро откак захладня, мия главата през 2 вечери.
Виж целия пост
# 13
И аз използвам душ-гела на Бюбхен, но само един път в седмицата, понякога два пъти.Иначе всеки ден й мия главичката само с вода.Същото се отнася и за телцето й.
Виж целия пост
# 14
Всяка вечер й мия главичката - първите два месеца ползвах сапуна на Бюбхен, след това започнах да къпя Криската с душ-глел на Бюбхен. Сега започват студени месеци и вероятно ще разредим миенето на главичката. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия