Какво правите когато съпругата Ви е в лошо настроение.........

  • 2 798
  • 44
Какво правите когато съпругата Ви е в лошо настроение......... опитвате ли се да разберете причината или ви е все тая
Виж целия пост
# 1
Опитвах се едно време. Ама като имаш темерут насреща си, дето хем се цупи, хем вика всичко е наред, нямаш особен избор. След третото питане и аз млъквам и толкова.
Виж целия пост
# 2
Опитвах се едно време. Ама като имаш темерут насреща си, дето хем се цупи, хем вика всичко е наред, нямаш особен избор. След третото питане и аз млъквам и толкова.
Много добра тактика.
Виж целия пост
# 3
Не знам дали е добра, щото проблемите остават и се натрупват. И в един момент всичко избива навън при някой скандал.
Виж целия пост
# 4
Казвам ти го от личен опит. Когато съм бясна, предпочитам да не ми дотягат с разни въпроси, умолителни погледи и тям подобни, защото още повече ме втриса. Предпочитам да ми мине малко и тогава сама си казвам всичко и следват едни разговори, ум да ти зайде, така до следващия път. newsm78
Виж целия пост
# 5
Трая си и мълча,че каквото и да кажа,все ще е не на място. Laughing
А,въпроса бил само за мъже! Blush
Виж целия пост
# 6
Ако трябва да отговоря вместо него:"Не я закачам, ще й мине" Crazy
Виж целия пост
# 7
Към мъжете я, ти де се тикаш  smile3534
Виж целия пост
# 8
Към мъжете я, ти де се тикаш  smile3534
Сега си пия сутрешното кафе и още не съм се разсънила. BlushЗатова! Wink
Виж целия пост
# 9
Аз го изпих вече, напред съм с матриала   bouquet
Виж целия пост
# 10
Когато съм в лошо настроение, не спира да ме пита какво ми е? и т.н. докато не у кажа Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
Когато съм в лошо настроение, не спира да ме пита какво ми е? и т.н. докато не у кажа Twisted Evil
Междувременно не отнася ли по някой ритник в глезените?  newsm78 Joy
Виж целия пост
# 12
Мъжът ми знае, че когато съм в лошо настроение е по-добре да не ме закача, защото го отнася той и си страе...Когато ми попремине, изплювам камъчето...
Виж целия пост
# 13
Мъжът ми знае, че когато съм в лошо настроение е по-добре да не ме закача, защото го отнася той и си страе...Когато ми попремине, изплювам камъчето...
Много ли го биеш?  newsm78 ooooh!
Виж целия пост
# 14

Не, ама като отворя една уста...А и той не е от мълчаливите... argue
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия