Коя събота от месеца предпочитате да се провежда ежемесечната форумска среща?

  • 2 136
  • 56
Хайде момичета, на всички, които се кефят на тези културно масови мероприятия и искат да са по начестичко, а не веднъж на 3 месеца сега е момента да го заявите Hug
Виж целия пост
# 1
За мен няма значение, защото не работя.Когато и да бъде срещата, съм там.  bouquet
Виж целия пост
# 2
За мен няма значение, защото не работя.

 Peace
Виж целия пост
# 3
Тази, която съм си в София  Laughing
Виж целия пост
# 4
И за мен няма никакво значение стига тогава да не сме в Плевен, че веднъж месечно отскачаме  Hug
Виж целия пост
# 5
Третата  Hug
Виж целия пост
# 6
При мен работата свършване няма, така че ще се съобразя с мнението на мнозинството Wink
А е и крайно време да припомня на шефовете си, че малко социален живот извън офис-сграда няма да ми навреди Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Аз нямам предпочитания. Важна е идеята Hug
А идеята е много добра  bouquet
Виж целия пост
# 8
Да не е последната само. Мразя да ходя на срещи неразположена.
Виж целия пост
# 9
първата, втората, само не последната, че тогава сме на финасови изпарения Simple Smile
Виж целия пост
# 10
първата, втората, само не последната, че тогава сме на финасови изпарения Simple Smile
Е анджък де, аз затова и я пуснах тази анкета
Най мразя да отида някъде и да си броя парите в джоба и да ми се налага да се ограничавам
Виж целия пост
# 11
  Идеята е много яка  bouquet
Виж целия пост
# 12
Тази, която съм си в София  Laughing

i az  Hug Heart Eyes....
Виж целия пост
# 13
Предпочитам около 15-ти, но и на първо, макс 2-ро число се навивам  Joy
Виж целия пост
# 14
Хубаво де ама идеята е да я направим традиционна и винаги по едно и също време месечно и който може и иска да идва, който не може, следващия път. Затова ви предлагам тази анкета да седи през цялата идваща седмица и накрая на седмицата какъвто е резултата така да бъде. Ще се обявят датите и всеки да си прави сметката доколкото му е възможно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия