Решите ли си косата след като я измиете?

  • 6 710
  • 118
Искам да попитам дали си решите косата след като я измиете /докато е мокра/?
Аз я решех, но една приятелка ми каза, че е по- добре да не я реша, защото косата се къса по- лесно и така и се губи обема като изсъхне.
Виж целия пост
# 1
Никога  Stop

Мократа коса е изключително податлива на късане, разтегляне и увреждане на косъма. Не се реши, тегли, дърпа и изобщо - не се закача. Само суха  Peace

Професионалните фризьори стрижат жените с дълги коси на сухо, наскоро коментирахме това в една тема, мисля, че на Бейбиту беше  Peace

Виж целия пост
# 2
Реша я. Иначе продобива странна форма.
Виж целия пост
# 3
Реша я, въпреки че знам, че се къса, но ако не го направя, след това изобщо няма да мога.
Виж целия пост
# 4
Никога  Stop

Мократа коса е изключително податлива на късане, разтегляне и увреждане на косъма. Не се реши, тегли, дърпа и изобщо - не се закача. Само суха  Peace

Професионалните фризьори стрижат жените с дълги коси на сухо, наскоро коментирахме това в една тема, мисля, че на Бейбиту беше  Peace


newsm10
Виж целия пост
# 5
Никога Naughty
Не си спомням от кога не съм я сресвала newsm78
Ресането го правя само с ръка на почти суха или суха коса Peace
Виж целия пост
# 6
Да,въпреки че знам, че не е полезно. Embarassed
Виж целия пост
# 7
Реша я, да.
И след и по време на къпането.
Ако не се разреша, докато съм намазана с балсам - забрави да се разреша изобщо  Crazy
Виж целия пост
# 8
Да.Защото след миене мога да я среша в най-добрия случай след 2 дни.Не ми е кой знае колко гъста,но косъмът ми е тънък и ми е много трудно.
Виж целия пост
# 9
Да,реша я.Но на сухо не е ли  по-трудно,в смисъл,не се ли скубете?
Виж целия пост
# 10
Не веднага.

Първо си увивам косата с хавлиена кърпа, стоя така ок. 15-ина мин. и чак тогава я сресвам, ама тя моята е къса, така че минавам точно 2 пъти с четката.  Laughing
Виж целия пост
# 11
Първо минавам добре с пръсти (като сресване), след това много внимателно с едър гребен я сресвам.После я понамачквам с пръсти, с наведена на долу глава.
Виж целия пост
# 12
Сресвам я внимателно, защото косата ми е права и ако не я среша придобива малко странна форма, не ми се заплита, защото задължително ползвам балсам или маска.
Виж целия пост
# 13
Че аз суха абсурд да я среша. Само мокра по веме и след къпане, с много едър гребен. Миналата седмица бях на фризьор- и там процедираха така( измиване и после сресване на мократа коса). А за подстригването на суха коса- още не може да се оправи моята след едно такова филиране или както там се казва.МИна една година, а краищата ми са като проскубани Twisted Evil
Виж целия пост
# 14
Реша я преди да я намокря и след като е напълно изсъхнала. Така правя от години.  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия