Рехабилитация след секцио

  • 2 325
  • 11
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!

Момичета аз утре влизам в болница,надявам се до 2-3 дни да ми направят секцио.
По този повод искам да ви попитам /тези които са раждали секцио/ след операцията правихте ли рехабилитация и ,ако сте правили колко време след събитието.
Имам възможност да правя и кални бани  които съм изпробвала преди 10 год и наистина имат магически ефект,но след секцио не ми е ясно дали може.

Нямам търпение да гушна малкото същество Grinning
Виж целия пост
# 1
Никакви рехабилитации не съм правила, на петия ден (второто секцио) си бях абсолютно ОК.
Виж целия пост
# 2
и аз не съм правила никакви рехабилитации.На третия ден ден бях екстра
Виж целия пост
# 3
И аз не съм правила и не съм имала никакви проблеми с възстановяването. Според мен е излишно!
Виж целия пост
# 4
И аз не съм правила нищо специално. Повече движение първите дни ти осигурява бързото възстановяване. Много е важно първото раздвижване да стане колкото се може по-скоро след операцията и да ходиш колкото се може повече и по-изправена първите два дена.

Леко раждане и много щастливи моменти с малкото същество!

Весела коледа и щастлива нова година - страхотен подарък за новата година  Close-mas:
Виж целия пост
# 5
Нищо не съм правила. След две седмици не 4увствах нищо, което да ме подсеща, 4е съм родила с операция. Желая ти вси4ко да мине о.к и после бързо въстановяване!
Виж целия пост
# 6
Никаква рехабилитация - повече движение, още щом те вдигнат за първи път почваш да ходиш - след една седмица, след като ми свалиха конците нямах никакви грижи - все едно не съм раждала Laughing
Виж целия пост
# 7
И аз нищо не съм правила-рехабилитацията е тичането и суетенето около бебчето като се върнете вкъщи Wink
Виж целия пост
# 8
Другите момичета са написали вече-няма нужда от никаква рехабилитация:) Ще се сдобиеш с чудно бебе за тая цел, дето така ще те рехабилитира, че ще забравиш за операцията:)
Виж целия пост
# 9
И аз нищо не съм правила, а и спорде мен не се налага. Бързо ще се възстановиш, и без друго покрай грижите за бебето нямаш друг избор.
Виж целия пост
# 10
Като другите момичета нищо не съм правила....Най важното е след секциото да се раздвижиш колкото се може най- бързо....да не се залежаваш, че  после ще ти е по-трудно раздвижването.Аз станах веднага щом ни преместиха от реанимацията и до вечерта не седнах.След 2 дни не усещах никаква болка и си  обикалях из болницата все едно нищо не се е случвало.
Успех и леко раждане.Няма страшно, ще чакаме да се похвалиш:)
Виж целия пост
# 11
Благодаря на всички ви за отговорите.Мисля ,че точно от такива мнения имах нужда Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия