в каква поза спят бебетата ви

  • 1 503
  • 19
моето бебче напоследък спи по корем със лапнат палец, главичката на една страна , а крачетата му не са изпънати ами стои на коленца със вирнато нагоре дупе като ракета
абе аз го обръщам в по човешка поза нали на една страна или по гръбче, той пак навирва дупе
чудя се дали му е удобно така
Виж целия пост
# 1
удобно им е, не се тревожи....дребното ми си спи така, от както се е родил....че и протестира насьн, когато го обьрна....
Виж целия пост
# 2
Божидара е на близо четири месеца,но спи по гръб с ръце вдигнати нагоре и крачетата са и свити.
Щом така ти спи детенце спокойно,значи му е удобно.Това е според мен :peace
Виж целия пост
# 3
удобно им е, не се тревожи...................че и протестира насьн, когато го обьрна....
PeaceИ ние така PeaceИли по гръбче в поза предавам се Simple Smile
Виж целия пост
# 4
И ние смело навирваме дупе и заспиваме.Така най много обича Joy
Виж целия пост
# 5
И моят спи с вирнато дупе, когато не си е качил краката върху мен  Crazy
Виж целия пост
# 6
Върти се накъдето му е удобно или пък се гушка до мен. Peace
Виж целия пост
# 7
Много обича да спи по гръб с вирнати нагоре ръчички и когато го обърна на една страна той мигновено се обръща отново по гръб и това е.Щом го прави значи така му е най-удобно и спи най-добре.Затова  си мисля че и на твойта бебка така и е най-приятно и ето защо спи в тази поза.Ако не и харесваше щеше да не го прави и най-малкото щеше да ти мрънка и нервничи.Моята педиатърка ми каза че даже е много добре бебето да спи по гръб но ние това не го желаем така че ти можеш само да се радваш Wink.
Виж целия пост
# 8
Най- вече така:
Виж целия пост
# 9
Или настрани или по гръбче с вдигнати юмручета до лицето.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
моето бебче напоследък спи по корем със лапнат палец, главичката на една страна , а крачетата му не са изпънати ами стои на коленца със вирнато нагоре дупе като ракета
абе аз го обръщам в по човешка поза нали на една страна или по гръбче, той пак навирва дупе
чудя се дали му е удобно така
И моят син спи така от време-на време. Иначе спи или по гръб, или на една страна. Не го ограничавай-явно така му е удобно!
Виж целия пост
# 11
В началото спеше само по гръб, с изпънати ръце и крака. После почна да спи по гръб, но в поза жабе. Сега пак заспива така, но посред нощ се превърта по корем. Обръщах го няколко вечери, но така не можем и двамата да спим и го оставих да се врътка както си иска. Единственият проблем е, че като почне да сънува, забива глава, удря си носа и се буди с рев. Дано да поумнее скоро  Mr. Green
Ако му е неудобно, ще се събуди или ще се размърка насън, не се притеснявай.
Виж целия пост
# 12
По гръб в поза предавам се
Виж целия пост
# 13
И ние спим като вас и така му е най-удобно




Между другото и в количката най-често спим по-корем

Виж целия пост
# 14
По корем или наврян в мен  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия