Приличат ли жените/приятелките ви на вашите майки?

  • 2 935
  • 49
Приличат ли жените/ приятелките ви на вашите майки:
- по отношение на външния вид;
- характера;
- маниите - за чистота, ред или нещо друго.

Според някои психолози мъжът си избира жена, която подсъзнателно да прилича на майка му, а жената си избира мъж, който да прилича на баща й.

Преди време осъзнах, че приятелят ми има някои от чертите от характера на баща ми. Като гледам майка му, май имаме нещо общо с нея също в характерите, не по външен вид.

Ще ми е интересно дали някой е стигнал до същите изводи във връзката/брака си и след колко време.
Виж целия пост
# 1
Честно казано незнам как е при нас... всъщност има известна прилика мужду мен и свеки за някои неща , но иначе сме много различни. А по въпроса с баща ми и съпругът ми почти никаква прилика няма ... е може би нещо дребно , но дотам/мърморенето ... вероятно/. Mr. Green
Известно ми е това твърдение,имам наблюдения , че  някои семейства напълно отговарят на този профил ... Thinking интересна тема ще я следя с интерес. Laughing
Виж целия пост
# 2
Мъжът ми често ми е казвал, че приличам на майка му и аз мисля, че има нещо вярно. Външно - не толкова, само дето и двете сме високи, по-скоро като характер и манталитет. Аз я харесвам, даже й се възхищавам, тъй че това може само да ме радва... Grinning
Виж целия пост
# 3
А не! Нема нужда. Не, че не харесвам и обичам майка си. Ама нямам нужда от подобни дублажи  Wink
Виж целия пост
# 4
Ауууууууу, съКЪН ooooh! Нямам нищо общо с майка му,, и слава богу. Нито той прилича на баща ми, което е жалко. Confused И аз съм го чела това, но не мисля че важи с пълна сила.
Виж целия пост
# 5
И аз мисля, че няма някаква закономерност Thinking аз съм пълна противоположност на майка му(както външно, така и характер), а и той не си прилича с баща ми Grinning
Виж целия пост
# 6
Не приличам...  Peace Пълна противоположност съм. Аз съм неговият бунт...  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз съм неговият бунт...  Simple Smile

Heavy metal копеуе   superuu  superuu  superuu
Виж целия пост
# 8
Не-е-е разбира се...ужас!
Разлика от небето до земята
Виж целия пост
# 9
Определено PeaceВече придобих нейните навици и опит във връзка с чистенето, готвенето и т.н....а и усещам как и тя самата прави някои неща, които аз по принцип си правя.Това може само да ме радва, а и тя е човек от който можеш да научиш много Peace
Виж целия пост
# 10
Определено PeaceВече придобих нейните навици и опит във връзка с чистенето, готвенето и т.н....а и усещам как и тя самата прави някои неща, които аз по принцип си правя.Това може само да ме радва, а и тя е човек от който можеш да научиш много Peace
Важи с пълна сила и за мен.
Виж целия пост
# 11
Не приличам...  Peace Пълна противоположност съм. Аз съм неговият бунт...  Simple Smile

Приличам на нея по първата буква от името - М. Стига толкова!  hahaha
Виж целия пост
# 12
Абсолютно не! Naughty
Нито по характер,нито по външен вид-тя е дребна,аз висока.
И много пъти моят мъж ми е казвал,че готвя хиляда пъти по-вкусно от майка му.Казвал го е даже и пред нея ,при което аз се чувствах много неудобно. Blush
И свекървата не мога да я накарам на едно барче да отидем,а пък аз от барчета не излизам. Laughing
Виж целия пост
# 13
Коренно различни сме. Ако има по-големи противоположности от въпросните (аз - свекърва ми и мъжа ми - баща ми) - здраве му кажи. Всъщност това ме радва.
Виж целия пост
# 14
Нито аз си приличам със свекърва ми, нито мъжа ми с баща ми.По никакви параграфи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия