Вероятна връзка между подсечено дупе и захранване с АМ

  • 563
  • 8
Как мислите, момичета, дали е възможно? Бебето ми е на десет месеца на кърма и с изключение на първите месец-два, в които попийваше Аптамил отвреме-навреме. Оттогава не е пил АМ, с изключение на това, което е в готовите каши. Понеже ми се налага да го отбивам, реших да му давам NAN. Започнах предпазливо с NAN1, което пък съвпадна с леко боледуване, разбирайте зачервено гърло и хрема и така се сдобихме с доста силно подсечено дупе. А такова нещо не се е случвало от съвсем бебешките времена Simple Smile Нашия доктор не вижда връзка между АМ и подсеченото, като казва, че ако подсеченото е реакция към NAN-а, следва да има и други кожни промени. Моето двоумение е дали подсеченото дупе е в следствие на общото неразположение на бебока в последните дни или на АМ. Вие как мислите?
Виж целия пост
# 1
Щом детето е болно, възможно е да е от това зачервеното дупе.  Ако е някаква алергична реакция, не мисля, че ще е само зачервено дупе.
Виж целия пост
# 2
Според мен има връзка включването на Нан с подсеченото дупе.При моята щерка се е случвало при въвеждане на нова храна,без да има други кожни прояви.Ако е възможно да изчакаш още малко с въведането на АМ ще е най-добре,а ако не може-друга марка.
За подсеченото дупе-обилно крем Бочко и върху него хума,измиване с лайка.Помага овече отколкото скъпите кремчета.
Пожелавам скоро да бебчо да оздравее!
Виж целия пост
# 3
И на мен ми се струва по-вероятно да е от боледуването.
Виж целия пост
# 4
Пробвай ако искаш за дупето-PAVLODERM Peace-супер е и много помага
Виж целия пост
# 5
Щом детето е болно, възможно е да е от това зачервеното дупе.  Ако е някаква алергична реакция, не мисля, че ще е само зачервено дупе.

 Peace
Виж целия пост
# 6
А, дали пък не му никне някое зъбче?  Wink Дупето меже да се подсече и от това. Друга вероятност е, ако си сменила или марката памперси или размера или мокрите кърпички.  Mr. Green Не ми се струва да е от НАН-на.
Бързо възстановяване!  Peace
Виж целия пост
# 7
Благодаря, момичета!! Не съм сменила памперсите, нито кърпичките, а колкото до зъбчето, да, расте едно горно, но чичо доктор каза, че това обикновено предизвиква разстройство и тогава подсечено дупе, пък нашето си е подсечено и без разстройство  Thinking. Все пак ще забавя малко включването на млекцето, пък като отмине реакцията, ще опитам с друга марка. Той е пил Аптамил в миналото, може би ще се върна пак на него, като стане нужда. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
според мен е възможно да е от млякото
подсеченото дупе всъщност е реакция на храносмилателната система(ако става въпрос за зачервяване около ануса),а не толкова  за кожна реакция
алергичните реакции са много различни,кожните реакции са толкова различни,за това е трудно понякога да се разпознае алергия и причинителя й!
ако можеш збави за известно време включването на мляко,или поне да е здраво детенцето!
желая ви бързо оправяне! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия