Есен щедра плодородна, а за всички тук дано е бебеплодна - 25.09 - 01.10

  • 9 949
  • 272
Осмелих ли се да пусна новата тема - изведнъж ми дойде заглавието в главата  Blush и се престраших - дано да ви хареса заглавието Hug.
Хайде момичета, време е да започне броенето на щастливите майчета  Hug
Виж целия пост
# 1
Здравейте дружки! Ама как така няма никой тая сутрин? Аз голямо хайманосване хайманосвах 3 дни, почти настинах, боли ме тук-там, ама се държим  Simple Smile Не успях да изчета всичко, което сте писали, затова ви пожелавам набързо да сте ЗДРАВИ!
Виж целия пост
# 2
Добро утро!
Чудесно заглавие на новата темичка,дано наистина е бебеносна:)
Аз другата седмица чак ще съм нечакаща,но този месец не сме наблягали на бебеправянето и разочарованието ми няма да е голямо......
Успешен ден момичета!
Виж целия пост
# 3
Здравейте и от мен!

Много хубаво заглавие, дано да ни донесе много късмет!
Виж целия пост
# 4
честита нова седмичка и от мен  Grinning
Виж целия пост
# 5
Здравейте! Как е времето при вас - тук спря да вали, но какъв е смисъла. Панаира свърши! Но това се повтаря всяка година и вече свикнахме. Чадърите са най-продавания артикул по време на панаира!  Mr. Green
Аз си чакам Лелката с голямо нетърпение, защото след нея идват и изследванията. Да се разбере най-после що за чудо са тия мои хормони. Никога не съм я чакала така, а тя затова започна да закъснява...  Crossing Arms
Хайде на късмет да ни е новата темичка! Поне за тия, които чакат положителни резултати. А за другите - секс и много точни попадения!
Виж целия пост
# 6
Искам да ви питам нещо - реших от днес да си меря БТ - ама нещо...много ниска ми се струва - 36.2 newsm78 newsm78 newsm78?
Разгледах други графики на момичета, които си мерят БТ и при никоя от тях не е толкова ниска (е, имаше една - две, ама при повечето започват от 36,5), аз май съм дефектна  Mr. Green, отивам към замръзване  Blush
Виж целия пост
# 7
момичета, дайте малко инфо за хормоналните изследвания - кой хормон кога се изследва, кое се поема от здравната каса и при какви случаи, джипито ли прави АГ преглед или дава направление /в кабинета на мойто ДЖП има едно магаре, което ме плаши, но аз не смятам да й давам тя да ме бърника  Crossing Arms/, колко струва на частно и такива работи. само да кажа, че четох и в библиотеките, и в зачатие, но съвсем се обърках. и разбира се, поне половината от прочетените проблеми реших, че ги имам  Crazy
Виж целия пост
# 8
Здравейте и от мен и успех на всички чакащи. baby_neutral

deеееееееееееееni28 какво стана с тестчето, направи ли си? Да не би цикълът ти да се е "концентрирал" и лелката да е дошла и при теб? Защо така мълчиш? Нещо ставаш подозрителна Joy Joy Joy newsm78
Виж целия пост
# 9
Добро утро момичета! Успешна нова седмичка и дано залее форума с положителни тестове.  Hug

Jujka, много хубаво заглавие!  Wink А температурата ти е добре - при всеки е индивидуално. Важното е да има двуфазност - ниска преди овулацията и след това с около 0.5 по-висока! Дано меренето на температура ти донесе късмет и скоро да се похвалиш с две черти!  Peace

svetli, така е - здравето е безценно! Бъди и ти здрава и удържай фронта срещу всякакви вирусни и други атаки.  Heart Eyes

Даре, мила дано тези температури и болежки да останат в миналото! Стига толкова!  Hug

Аз утре съм на преглед - първия и съм много напрегната... дано всичко е наред. Ще пиша утре как е минало. Иначе кака е тук и обикаляхме като луди събота и неделя. При нея всичко е наред - докторът е видял бебче (6.5мм) и жълто мехурче.  Heart Eyes Laughing Hug

Лек ден милички и стискам палци за нечакащите! 
Peace
Виж целия пост
# 10
Добро утро момичета! Благодаря на всички, които продължават да ме поздравяват за бебнцето в миналата седмична тема.   bouquet Аз към обяд ще се обадя да си запиша час за да ми потвърдят бременността. Надявам се да има свободни часове за утре.
Момичета незнам дали е нормално, но имам доста обилно течение, което е леко розово?! Shocked Разбира се ще попитам и лекаря за това, но ако някоя от вас може да ме успокои ще е супер. Успешен ден на всички!
Виж целия пост
# 11
Милото teddy_ ама бързо бягай на лекар дори и да е нормално нека лекар ти го каже. Иначе аз лично съм ти изтървала новината затова и едно закъсняло честито и от мене. То миналата седмица беше толкова объркана от към новини че се чувствам като зомби  #Crazy Дано лошите новини вече свършат и само хубави ни заливат.   bouquet
Виж целия пост
# 12
Здравейте и от мен сладурчета  bouquet
Пожелавам много ползотворна и бебеносна седмица на всички.
И искам да ви питам нещо и моля да ми помогнете, ще чакам с нетърпение съветите ви.
Много често боледувам а усилено работим по въпроса с бебчето.
Реших тая есен да почна да пия Респивакс, но някъде прочетох, че не е препоръчително за
бебеправещи, а също и за вече бременни, така че какво да правя по дяловите. Все има нещо, което не ми е както трябва а вече идва времето на гриповете #Cussing out
Моля ви помогнете със съвет, да го почвам ли, а точно тия дни ми е овулацията #Crazy, все така ще се случи, а не мога да не взема мерки, постоянно съм болна. Моля ако някой знае нещо за Респивакса да ме светне, или пък дайте съвет за друг Имуностимулатор, който да е безвреден, за такива като мен. Благодаря Ви,прегръщам Ви силно  bouquet
Виж целия пост
# 13
didi-2 респивакса няма да те избави непременно от зимните вируси щом толкова си боледуваш. Аз лично съм го давала на сина ми и не съм намирала някаква разлика от преди. По добре да се ваксинираш с ваксина срещу грип. Всяка година ваксинирам детето и съм доволна. Жалко че за мен е противопоказно иначе и аз на драго сърце. Не че детето не се разболява но е доста по рядко и леко.

А, забравих да отбележа че от грип специално само първата година се зарази.
Виж целия пост
# 14
Теди, не е редно да имаш каквото и да е розово течение, затова бързо на лекар.
Жужка, кой ден от цикъла ти е днеска? Зависи от много неща, температурата си е строго индивидуално нещо. Ако я мериш анално или вагинално, ще е по-висока от орално мерената. Зависи и кой ден ти е днес. Направи си графика в Зачатие или Фертилити Френд, така по-лесно ще може да се интерпретират данните и ще получиш повече мнения тук. Има много изписано за мерене на базална температура, потърси из Библиотеката, ако нещо не ти е ясно, питай, тук сме Simple Smile
За Херелина: направление за хормони дава гинеколога,ако прецени че има нужда. А при гинеколог праща джи пи-то. От касата  се поемат само някои хормони, а ако ги правиш без направление на частно, всеки хормон струва към 10-12 лв. За времето на изследване на хормоните виж тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия