за любителите на готини сериали(prison break,the 4400 и др.)

  • 967
  • 5
Момичета,гледам,че много от вас си падат по сериалите като Prison Break,The 4400,Lost,Invasion и др.
Та,ако вече сте ги изгледали и се чудите какво да гледате мога да ви предложа още някои готини сериали.
Например в този сериал,любителите на главния актьор на Prison Break участва в първа серия:
http://torrents.linkos.bg/details.php?id=51739
Ako сте заинтересувани мога да ви предложа още някои  Grinning
Предварително се извинявам,ако ги знаете или темата вече е коментирана
Виж целия пост
# 1
Момичета,гледам,че много от вас си падат по сериалите като Prison Break,The 4400,Lost,Invasion и др.
Та,ако вече сте ги изгледали и се чудите какво да гледате мога да ви предложа още някои готини сериали.
Например в този сериал,любителите на главния актьор на Prison Break участва в първа серия:
http://torrents.linkos.bg/details.php?id=51739
Ako сте заинтересувани мога да ви предложа още някои  Grinning
Предварително се извинявам,ако ги знаете или темата вече е коментирана


Какво за Гоуст Уиспърър? Хубав ли е? Гледала ли си го? Уентуърт ли участва в първа серия? Знаех, че участва във филма, но нямах идея, в кои от сериите.

Дайте повече инфо за тоя сериал  Peace
Виж целия пост
# 2
Буба,сериалът е много готин-гледала съм го,ама е и тъжен.Разказва се за една мацка(дженифър Лов),която може да вижда и говори с духове,които имат незавършена работа на земята.Много е готин сериалът,всяка серия е за себе си,няма да съжаляваш  PeaceГаранте,че ще те зариби още първата серия  Naughty особено като гледам кой е в подписа ти   Grinning
А в първа серия учавства този - Майкъл от Prison Brek

Сега слагам инфо за сериала.Преводът е с web-transe и затова не е много точен,ама пак е нещо:
  Резюме : MELINDA Гордън е млад NEWLYWED с уникалната способност да комуникира с EARTHBOUND духове на хора, които умряха, и които търсят нейната помощ. MELINDA използува нейният дар за да препредава значителни съобщения и важна информация към живите, но понякога съобщенията, които тя получава са интензивени и объркващи. като резУлтат, тя е често срещната с въпроси и SKEPTICISM от оцелялите. но кОгато MELINDA е способен да помага на и загубените души, които се свързват с нея и тези, които са все още живи, тя знае, че нейният уникален талант е актив а не отговорност.
Виж целия пост
# 3
Ето още един готин сериал:
http://torrents.linkos.bg/details.php?id=18581
Него тъкмо го привършвам и е много готин също  Peace
Виж целия пост
# 4
Ghost Wisperer съм си го изтеглила отдавна, обаче чаках да направят всички субтитри и тогава да го гледам, още няма на последната серия - 22-ра, та ще почакам още малко. В събота излезе 1-ва серия от втори сезон, но субтитри май също няма.

За Surface и аз съм чула, че е добър, ще си го дръпна и него, за него има ли всички субтитри?
Виж целия пост
# 5
Аз съм фенка на Криминъл Майндс, но никъде няма субтитри след 11 епозод.  Close
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия