Въпрос до майките на момченца

  • 569
  • 11
Здравейте!!! Може да Ви се стори глупав въпросът ми Embarassed, но моля за някакво мнение или съвет! Синът ми е почти на 3 год. и въпросът ми е до каква възраст при момченцата зимата може да им се обува чорапогащник под панталона!? Благодаря Ви предварително!!!
Виж целия пост
# 1
Според мен възрастта няма значение - стига детето да не се дразни. Моя син отказваше още миналата година (на 2 г. беше) да му се обува чорапогащник, а аз също не съм фен на чорапогащниците, така, че съм му обувала чорапогащник само в най-големите студове под грейка - гащеризон. Мисля, че е добре момчетата от рано да свикват с чорапи, затова му обувам 3/4 чорапи и по-дебел панталон. Grinning
Виж целия пост
# 2
аз мисля да му обувам чорапогащник и тази зима и следващата, и по- следващата, докато сам не реши да ходи без чорапогащници. теб притеснява ли те нещо ?
Виж целия пост
# 3
Ще следя с интерес темата. Simple Smile

На моя син смятам и тази зима да му обувам чорапогащник в по- студените дни.
Виж целия пост
# 4
Моят син отказа миналата година тоест преди да навърши 3 години . Но не съм и настоявала защото не беше студена зимата .
Виж целия пост
# 5
Това заради претоплянето на тестисите ли?Айде стига се шашкахте от толкова рано - памучните чорапогащници са достатъчно "дишащи", така че сами по себе си не създават проблем!
В градината на сина ми е много топло и там в най-студената зима си е по чорапи, но за излизане, пък и вкъщи редовно зимата си е с чорапогащник - изстива се от студени крака и разголен кръст.
Виж целия пост
# 6
A моят син иска да носи. newsm78 Има кака и гледа от нея, тя така се радва като е с пола и чорапогащник, че и той иска. #Crazy
На 3 години е и не знам дали ще му обувам тази зима.

Виж целия пост
# 7
Нямам спомени на големият да съм обувала чорапогащник, май само като малки - на около 1-2г. максимум. Сега и на малкият сякаш че ли нямам намерение да обувам,но знае ли се. В детската е топло, като излизаме някъде обикновено сме с колата през зимата. Но всичко си зависи от зимата и обстановката. моя принцип е децата ми да бъдат с достатъчно дрехи ,да не са като в пашкул и да се чудят как да се движат от много дрехи,но и да им е топло. Според мен самото дете ще ти подскаже как да го обличаш! Може и да няма нужда от чорапогащник - знаеш ли!
Виж целия пост
# 8
теб притеснява ли те нещо ?
Не, нищо не ме притеснява! Досега в студеното време винаги съм му обувала чорапогащник, но просто исках да знам тъй като е момченце, а не съм много наясно!? Благодаря ви много за отговорите! Simple Smile
Виж целия пост
# 9
а защо правите разлика между момичета и момчета щом става дума за чорапогащник, според мен всички трябва да носят (или да не носят) без значение от пола
Виж целия пост
# 10
а защо правите разлика между момичета и момчета щом става дума за чорапогащник, според мен всички трябва да носят (или да не носят) без значение от пола
Най-вероятно се притеснява от претоплянето на мъжките атрибути, затова...писах по-горе, обаче явно днес всички четат през редовете... Thinking
Виж целия пост
# 11
едва ли е заради претоплянето..., пък и то какво да му се "развали" на малкия мъж на тоз етап?!  Thinking

По-скоро, че мъжете даже и от малки не потребляват това чудо.
Аз все още искам да му слагам (на3г.1м е). Ако обаче той откаже - ще се примиря. Брат ми преди да навърши 3г. е забранил да му се обува чорапогащник.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия