Кое точно определяте като "изневяра"?

  • 4 910
  • 92
Така и така сме я подкарали вече, пък и въртим - сучим, все натам избива...  Joy Дайте поне да се уточним какво е това животно.
За някои и един sms е изневяра, или най-обикновен флирт. Други пък се натискат с чужди, целуват се, но до секс не стигат и не го броят за кръшкане.
И така - кое се брои и кое - не?
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Секс с друг партньор
Виж целия пост
# 2
Кат почнете са се целувате по устата, вече сте сгазили лука  Whistling
Виж целия пост
# 3
Нъц, аз съм на друго мнение  Stop

За мен изневяра може да бъде нещо платоническо. Не бих приела мъжът ми да прави любов с мен, а умът му и фантазиите му да са заети от друга. Доста по- гадно е, отколкото, ако просто преспи с нея...
Виж целия пост
# 4
Желанието за изневяра (смс, тел.обаждания, чат , целувки , кафе и т.н.)  не е по-малко неприятно от самата изневяра (секс)  Thinking И в двата случая ими проблем ooooh!
Виж целия пост
# 5
Сексът с друга. Не че ще махна с ръка, ако разбера, че се е гушкал и целувал с някоя... newsm66 bambam
Виж целия пост
# 6
Сексът е изневяра. Другото са помисли и влечения...  Peace
Виж целия пост
# 7
Секс с друг партньор
Peace
Виж целия пост
# 8
Сексът е изневяра. Другото са помисли и влечения...  Peace
Peace...флирт също
Виж целия пост
# 9
Сексът е изневяра. Другото са помисли и влечения...  Peace
Peace...флирт също
Да... Флиртът не е изневяра.  Peace
Виж целия пост
# 10
Сексът е изневяра. Другото са помисли и влечения...  Peace
Peace...флирт също
Еее, зависи от флирта все пак. Ако е лека  закачка, нищо лошо според мен. Но ако започне да прераства в нещо по-сериозно, тогава става проблем.
Виж целия пост
# 11
Сексът е изневяра. Другото са помисли и влечения...  Peace
Peace...флирт също
Еее, зависи от флирта все пак. Ако е лека  закачка, нищо лошо според мен. Но ако започне да прераства в нещо по-сериозно, тогава става проблем.
Естествено... То като "прерастне в нещо по-сериозно" вече си минава в другата категория. Те нещата по един начин само "прерастват"...  Grinning
Виж целия пост
# 12
Нъц, аз съм на друго мнение  Stop

За мен изневяра може да бъде нещо платоническо. Не бих приела мъжът ми да прави любов с мен, а умът му и фантазиите му да са заети от друга. Доста по- гадно е, отколкото, ако просто преспи с нея...


Ето от тази изневяра би ме заболяло повече. Физическият контакт с друг партньор си е изневяра на тялото - тя може И да се преживее, да се прости, да не остави последствия. При другата е твърде болезнено и за двете страни и последиците могат да бъдат доста по-сериозни, ако не и фатални за връзката.
Виж целия пост
# 13
Желанието за изневяра (смс, тел.обаждания, чат , целувки , кафе и т.н.)  не е по-малко неприятно от самата изневяра (секс)  Thinking И в двата случая ими проблем ooooh!

Съгласна съм с казаното!
Виж целия пост
# 14
За мен изневяра е, когато партньорът ми предпочита друга жена пред мен в определено отношение. Без значение за какво - разговори, секс, забавления и т.н.
Нямам предвид инцидентни срещи, кафета, бирички или приказки по icq Simple Smile - това е нормално. Но ако по принцип му е по-хубаво да бъде с друга жена или да прави нещо с нея, а не с мен...  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия