Раничка на шийката на матката

  • 1 946
  • 27
Здравейте, от няколко дни съм мн притеснена, някой знае ли , понеже съм бременна /втора бременност/ а от първото раждане имах раничка, която така и не излекувах /от страх разбира се/ Сега дали ще имам някакви проблеми, дали може сега по време на бременноста да ми я горят?
Утре съм при лекаря и нямам търпение и него да попитам, ама рещих и тук да пусна един въпрос, някой ако знае или е чел някъде нещо
Виж целия пост
# 1
Ох скъпа като знам какво е гадно да ти обгарят раничка и ме побиват тръпки  #Crazy
Аз преди да забременея имах раничка която много дълго време не се решавах да отида да ми я обгорят и вече като нямаше накъде-беше станала много голяма и така вместо да ме обгарят 5-10 мин.-ме обгаряха с ток около 25мин. чуството е отвратително гадно и неприятно и на всичкото отгоре като ти гори раничката тоя гаден ток и няма да ти казвам как мирише на опърлено.Но относно това което питаш -с точност незнам --това изисква компетентен отговор от гинеколог затова така и така отиваш- го питай  bouquetУспех и лека бременност Hug
Виж целия пост
# 2
На мен пък ми обработиха раничката с киселина-почти нищо не усетих и въобще не е токова гадно-усеща се само един лек дискомфорт. Hug
Виж целия пост
# 3
Аз също имам раничка на шийката на матката и още не съм ходила да ми я горят Embarassed
Няма проблем  Vess33,единственото което е че по някога изтича едно кафеникаво течение.Моят доки каза,че раничката се гори след раждането. Grinning
Виж целия пост
# 4
Да обаче аз си я имам, и дали ще имам проблем при раждането, след като съм с раничка, то е ясно , че след второто ми предстощо раждане , ще стане още по голяма , предполагам де
А на мен съшо ми беше казал доктора, че е за горене, един път преди първата ми бременност имам туширане с някакъв препарат
Виж целия пост
# 5
По време на бременността не можеш да я гориш и третираш с лекарства, но след раждането не е зле да я оправиш. Сега може да ти предизвиква леко кървене при нарастването на матката, но по-добре се консултирай с лекар. 
 Горенето на раничка на боли казвам ти го от личен опит после има гадно течение бистро като вода, но само няколко дни. Няма нищо страшно прави се за минути и се прибираш вкъщи, но за това имаш време сега ти желая леко бременеене.
Виж целия пост
# 6
  Лекува се СЛЕД раждането PeaceСпокойно,не е фатално и няма да ти навреди сега Peace
Виж целия пост
# 7
Аз също имам раничка,която ми я откриха преди да забременея, но доктора каза,че след като искам бебе по-добре да не я пипа и да я оправи след като родя. Та сега след 10 дена съм при него точно с тази цел. Така че никакво пипане сега, после ще ми слиш за нея, след като родиш. Успех и лека втора бременност.  Peace
Виж целия пост
# 8
По време на бременност не се пипа!
Виж целия пост
# 9
На мен пък ми обработиха раничката с киселина-почти нищо не усетих и въобще не е токова гадно-усеща се само един лек дискомфорт. Hug
Да- ама на мен ми я обгаряха с ток и предполагам че е доста по гадно от киселината #Crazy
Виж целия пост
# 10
Ооооо, изобщо не се пипа по време на бременност!
Аз преди години имах раничка и докторката, която я гори каза, че контракциите от горенето са същите като родилните (моята беше доста голямя). Е, права беше.
Никой доктор няма да тръгне да гори раничка по време на бременност.
Виж целия пост
# 11
На мен пък ми обработиха раничката с киселина-почти нищо не усетих и въобще не е токова гадно-усеща се само един лек дискомфорт. Hug
Да- ама на мен ми я обгаряха с ток и предполагам че е доста по гадно от киселината #Crazy
Да оставим другите да кажт Peace(аз не мисля,че има кой знае каква разлика-все е допир до шийката) Wink.Всеки има различен праг на болка-така,че теб може и много да те е боляло а друг да не е Hug.Аз казвам за себе си че не е толкова ужасно и болезнено  bouquet
Виж целия пост
# 12
И аз имам раничка и доктора каза,м, че ще е горим след като родя.
Виж целия пост
# 13
Здравейте,
за първи път се включвам във форума. Имам раничка на шийката на матката от дълго време, преди няколко години започна да ми прави проблем и постоянно ме обръщаше на цистит, започна лечение,първо ми я мазаха, после ми я изгориха- без да ми направят цитонамазка. Сега отново започва да ми прави проблем ходих при друг лекар каза че раничката се активирала отново, направи ми цитонамазка, всичко е наред, той не иска да я гори, против това още повече след като вече 1 път е горена. Това добре, имам бяло течение,преди няколко месеца лекаря ми изписа глобули, но в момента е много обилно и мисля че и раничката е виновна за това....Лошото е че тези дни трябва да отида на преглед а лекаря ми е в отпуска. Можете ли да ме посъветвате нещо. Течението ми пречи и не мога да имам никакъв полов живот. Не съм раждала, от Варна съм, последния път бях при Яков от майчин дом, който в момента е в отпуска.
Виж целия пост
# 14
И ма ман ми откриха раничка на шийката в последните месеци на бременността ми и генеколога ми ми каза че ще я лекуваме след като родя и че няма проблеми за бебето. Но все още не съм отишла при него. Дано не е късно.
Vess33 дано всичко при теб е наред.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия