Каде във Варна има обувки на Капчица?

  • 885
  • 9
Обиколих доста магазини. но не мога да намеря такива обувки.Искам да взема на малката такива ,но до Пловдив не ми се ходи!Помагайте!
Виж целия пост
# 1
Във магазин Биберон имат няколко модела на тази фирма  Peace
Виж целия пост
# 2
Срещу църквата Св. Никола има един детски магазин - не му знам името - там имаше няколко летни модела и казаха, че ще заредят есенни и зимни на Капчица
Виж целия пост
# 3
още утре ще ида да видя какво има.Благодаря за информацията bowuu
Виж целия пост
# 4
Във магазин Биберон имат няколко модела на тази фирма  Peace
Desika, би ли обяснила къде се намира този магазин?
Виж целия пост
# 5
В пресечката срещу хотел Черно Море където е Руската книжарница или по-точно зад стойките с касети  Wink Надявам се , че ме разбра  Crazy
Виж целия пост
# 6
В пресечката срещу хотел Черно Море където е Руската книжарница или по-точно зад стойките с касети  Wink Надявам се , че ме разбра  Crazy
Честно казано - изобщо не те разбрах, но е обяснимо, защото не съм от Варна  Grinning
Ще предам обяснението ти на мои познати от Варна и съм сигурна, че ще успеят да намерят магазина!
  bouquet
Виж целия пост
# 7
А някакъв сайт на тази фирма?
Виж целия пост
# 8
Нямат сайт .Малко им е странна политиката за продажби  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
В пресечката срещу хотел Черно Море където е Руската книжарница или по-точно зад стойките с касети  Wink Надявам се , че ме разбра  Crazy
Честно казано - изобщо не те разбрах, но е обяснимо, защото не съм от Варна  Grinning
Ще предам обяснението ти на мои познати от Варна и съм сигурна, че ще успеят да намерят магазина!
  bouquet
Улицата е  Александър Малинов. Като тръгнеш от Севастопол към Валентина, първата пресечка в дясно.В началото почти е магазина, от лявата страна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия