Аптамил с аптамил AR?

  • 502
  • 6
Здравейте,мамита Hug!Дъщеря ми досега беше на Аптамил,но понеже имаме проблем с повръщането,педиатъра ме посъветва да минем на Аптамил AR.Има ли проблем да смесвам обикновения с AR,защото два дни преди това купих от обикновения?
Виж целия пост
# 1
Моята дъщеря също беше с повръщане и я хранех с Blemil AR.И така няколко месеца.Когато педиатърът ни каза да минем на обикновения Blemil тя така беше свикнала с вкуса на AR ,че не искаше да чуе и за ново АМ.Тогава по съвет на лекаря й започнах да смесвам от двата вида АМ и така докато преминахме изцяло на Blemil .Само,че при теб нали целта е да пие AR,за да спрете повращането.Така,че според мен по-добре давай само Аптамил AR.
Виж целия пост
# 2
Обади се на педиатъра и го попитай.Не рискувай да храниш детето след като е с повръщане по съвет от форума Naughty
Виж целия пост
# 3
По принцип няма проблем да смесиш Аптамил с Аптамил AR, НО по този начин ще се загуби и ефекта  на AR млякото.
Щом бебчето повръща най-добре е да си пие чисто антирефлуксно мляко.

Моят син пиеше Фризовом и първите няколко дни го смесвах с Фризолак 1:1. Фризовома се разреждаше и ефект почти нямаше. Когато минах  само на Фризовом  ефектът вече беше на лице.
Виж целия пост
# 4
Смесвала съм ги и не е имало проблем  Peace
Виж целия пост
# 5
Вече два пъти дадох само AR и не ми е върнала нито капчица Grinning,но направо ме е страх да се радвам.Не ми се вярва дори,че всичко би било толкова елементарно?!Дано да имаме късмет Praynig.Ще ви пиша,ако наистина това чудо продължи,защото знам че много бебоци имат същия проблем и много мами се шашкат като мен  Joy.Вече ми е много смешно,а?Я да спирам да пиша за сега,но утре ще се включа отново да ви кажа как е минал деня Peace.
Виж целия пост
# 6
Изобщо не ми повръща вече  newsm19!За мамите,които имат същия проблем(и педито им е препоръчало да минат на Ar.)нека и те да пробват с този Аптамил newsm10!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия